PC Ön Paneldeki USB Çıkışı Çalışmıyor

SavaşçıFps

Hectopat
Daha fazla  
Profil Kapağı
1524935129
Benim sorunum tam anlamıyla şöyle, anakart kısmından ön panelin söketine giden kablo var onu anakartın giriş yerine taktım ve USB cihaz bağlayınca PC kendini kapattı ben de kabloyu çıkardım Anakarttan ve ben aynı soketi nereden temin edebilirim?
Aşağıda fotoğrafta belirttim.

Pannello-frontale-Usb-Audio-Porta-Mic-Cavo-del-Trasduttore-Auricolare-Per-Pc-Computer-Case.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
@SavaşçıFps , usb portunuzdaki şaseden dolayı ( pinlerin birbirine değmesi) pc kendini kapatır. Usb portlarındaki pinleri bir pens ve tornavida yardımıyla düzeltip kullanmayı deneyebilirsiniz. Eğer ki çalışmaz ise yenisini bulmaya çalışırsınız...

@CVS0097 , ters bağlantı yapmasının mümkünatı yok. Zira ön panel bağlantı soketinin bir yuvası kapalıdır ve anakartada bir pin eksiktir.Eksik pin olan yere soketin kapalı yeri denk gelmek zorunda. Denk gelmeyecek olursa ki sizin deyiminizle ters bağlantı durumunda soket yuvaya oturmaz.
iyi günler ...

Dual Usb 3.0 Dişi Vidalı Monte Edilebilir 20pin Anakart Arka Panel Usb Braketi Kablosu - 50cm Mavi GittiGidiyor'da 329611914 bunu alabilirsin gitti gidiyor da.
Bilgisayar Kabloları ve Aksesuarlar - Vatan Bilgisayar vatanda bulursun mağaza olarak.
@CVS0097 , ters bağlantı yapmasının mümkünatı yok. Zira ön panel bağlantı soketinin bir yuvası kapalıdır ve anakartada bir pin eksiktir.Eksik pin olan yere soketin kapalı yeri denk gelmek zorunda. Denk gelmeyecek olursa ki sizin deyiminizle ters bağlantı durumunda soket yuvaya oturmaz.
iyi günler ...
Pardon

Son düzenleme:
@SavaşçıFps , masaüstü pc kasalarının önpanel kartları birbirinden farklıdır. Aynısını birebir bulmanız zor. Ancak kasanızın marka ve modeli birlikte önpanel şeklinde araştırabilirsiniz. Ya da bu siteden bakabilir veya bir bilgisayarcıya gidip masaüstü bilgisayar usb2.0 ve ses ön panel diye sorabilirsiniz.

Online Alışveriş / Satın Düşük Fiyat Masaüstü Bilgisayar Ön Panel Kablo Fabrika fiyata - Masaüstü Bilgisayar Ön Panel Kablo üzerindeki Fiyatları karşılaştırın | Aliexpress.com | Alibaba Group

ön panel.PNG

reklam vermiş gibi olduk ama bu bir örnektir. :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı