PC ortamlarınızı atın

• Konuyu başlatan chaoo
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 537
  • Görüntüleme 56B
20220204_124231.jpg

Kimsede demiyor ki adam korsanlık yapıyor virüslerle keylogger’larla uğraşıyor diye. Fotoğrafa tıklamayın.
Masaüstünde Keylog olunca fotoğrafa keylog attığım anlamına mı geliyor? Komiksiniz. İsteyen tıklar istemeyen tıklamaz hem sanane ne yaptığımdan? Beni dolandıran arkadaşıma keylog atmak suçsa bilmiyorum. Çaldığı şeyi geri aldım.
Aykut elmas ev adresi png ne hocam :D
Arkadaşım pizzacıda çalışıyor. Aile şirketi İzmir Menemen'de Aykut Elmas sipariş vermişti içinde numara adres felan var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Masaüstünde Keylog olunca fotoğrafa keylog attığım anlamına mı geliyor? Komiksiniz. İsteyen tıklar istemeyen tıklamaz hem sanane ne yaptığımdan? Beni dolandıran arkadaşıma keylog atmak suçsa bilmiyorum. Çaldığı şeyi geri aldım.

Arkadaşım pizzacıda çalışıyor. Aile şirketi İzmir Menemen'de Aykut Elmas sipariş vermişti içinde numara adres felan var.
Ne demek sana ne? Ben nerden bileceğim sen arkadaşına karşı suç işliyorsun. Pekte öyle görünmüyor zaten, Pekte masum görünmüyor zaten. Arkadaşına yapmışmış. Yalan söylediğini kendin belli ediyorsun. Hem diyorsun Keylog olunca fotoğrafa keylog attığım anlamına mı geliyor? Hem de Beni dolandıran arkadaşıma keylog atmak suçsa bilmiyorum. Çaldığı şeyi geri aldım diyorsun.

Geri
Yukarı