Çözüldü PC oyuna girince bir süre sonra "no Signal" hatası veriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

AsparV0

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese selam başlıkta belirttiğim gibi oyuna girdiğim zaman bir süre sonra PC no Signal hatası veriyor. Fakat bunu her oyunda yapmıyor mesela Valorant, LoL, CS gibi oyunlarda bir sıkıntı olmuyor fakat GTA 5, Far Cry gibi oyunlarda bu sorunu yaşıyorum. Ekran gidiyor fakat DC'de arkadaşlarda konuşabiliyorum şarki açıksa seside geliyor fakat görüntü gidiyor ve galiba hata sesi geliyor.

Sistemim;
Anakart = ASUS H61M-K.
RAM = 8x2 1333 MHz.
GPU = GeForce GTX 960 4 GB.
CPU = i5-3330

Her şeyi denedim kaç defa format attım temiz kurulum yaptım, bilgisayarı temizledim detaylıca, termal macunları yeniledim, sürücüleri güncelledim ama düzelmiyor kafayı yiyeceğim en sonunda.

Not = sorun başlayalı yaklasik 6 ay olmuştur yani eskiden böyle bir sorunum yoktu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunlar monitörünüze uygun olmayan bir çözünürlükte açılıyor. Alt + enter yaparak oyunu küçük ekrana geçirmeyi deneyin. Sonra çözünürlüğü monitörünüze uygun olarak değiştirin.

Oyunlar monitörünüze uygun olmayan bir çözünürlükte açılıyor. Alt + enter yaparak oyunu küçük ekrana geçirmeyi deneyin. Sonra çözünürlüğü monitörünüze uygun olarak değiştirin.

Dediklerinizi uyguladıktan sonra bayağı oynadım bir sıkıntı çıkmadı şu an. Teşekkür ederim umarım bir daha olmaz.

Monitör çözünürlüğünü aşıyor veya desteklenmeyen bir çözünürlük seçiyorsunuz.

Teşekkür ederim sorunum çözüldü.

Geri
Yukarı