PC Oyunlara girince kapanıyor

Slecded

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar. Bilgisayarım DST oyununda kapanmıyor. Fakat başka bir oyuna girdiğimde 2 adım atıyorum ve ses takılıyor bilgisayar donuyor. Bazen ise kapanıyor. W8.1 kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorunu bende yaşıyorum. BF1 de oyundan çıkınca bilgisayar yeniden başlıyor. :D bir çözümünü bulamadım, hatta forumda da konu açmıştım ama tırt. :D
Yine iyiymiş sizinki çıkarken benimki ise açarken kapanıyor. 😀😀
Pardon ikinci test programının ismini yanlış yazmışım.

Bu programları indirdim. fakat her videoda herkes farklı anlatıyor. nasıl kullanacağım ?

Bu programları indirdim. fakat her videoda herkes farklı anlatıyor. nasıl kullanacağım ?
@MayCrasH

@MayCrasH
Pardon ikinci test programının ismini yanlış yazmışım.

@MayCrasH Program verdiniz. Hayla nasıl kullanacağımı ve neleri atmamı istediğinizi söylemediniz.

Son düzenleme:

@MayCrasH

@MayCrasH

@MayCrasH Program verdiniz. Hayla nasıl kullanacağımı ve neleri atmamı istediğinizi söylemediniz.
Bildirim gelmedi görmedim kusura bakmayın.
Tam ekran seçili halde ekran çözünürlüğünüzü seçerek 30dk ila 1 saat arası test edin.

Nereden anladınız acaba ?
Ekran kartını test ederken kart Powersupply'dan çok Watt enerji çekiyor fakat PSU'lar yapısı gereği zamanla verdiği Watt düşer ve PSU parçalarının ısınmasını önlemek veya patlamasını önlemek için anlık güç kesintisi yapar, bunu anlamanın en kolay yolu sisteme farklı bir PSU takın ve Furmark çalıştırın.

Ekran kartını test ederken kart Powersupply'dan çok Watt enerji çekiyor fakat PSU'lar yapısı gereği zamanla verdiği Watt düşer ve PSU parçalarının ısınmasını önlemek veya patlamasını önlemek için anlık güç kesintisi yapar, bunu anlamanın en kolay yolu sisteme farklı bir PSU takın ve Furmark çalıştırın.
Farklı bir ekran kartı taktım. Ve sorun yok. Anlamadığım acaba psu ekran kartını mı besleyemiyor. Yoksa ekran kartımı bozuk du ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı