Alıcı PC parçaları (Anakart, İşlemci, Ekran Kartı, RAM)

tahtakapı

Decipat
Daha fazla  
550 TL bütçem var. Kocaeli darıca'da oturuyorum. Mucize gibi bir şey ama darıca, gebze mekanlarında oturan yoksa İstanbul'da Marmara'yla gelinebilen bu da olmazsa kargoyla ugrasacagimiz PC parçaları arıyorum. DDR3 775 pin ya da AM3 anakart olabilir. 2-3. nesil i5 işlemciler olabilir. 1 GB HDMI girisli ekran kartlı vesaire olabilir. Köşede duran, çalışan, işinize yaramayan, elinizden de çıksın istediğiniz parçaları yazarsanız görüşelim. Konunun altına,

Elimde X parçası bulunmaktadır iletişim için şuraya yazabilirsiniz vesaire demeniz yeterlidir. Herkese iyi alış verisler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam selamlar.
İşlemci: Intel Core, E7200 2.53GHz
Anakart: G31T-M9
RAM: Kingston KVR667D2N5/2G 2 GB X2.
PSU: Ergotech 250W.
Ekran kartı: Zotac GT420 1GB.
Bunlar var elimde ama ederi nedir nasıl olur bilgim yok. Varsa ürünler hakkında bilginiz discord: risai. / instagram: m.batub

Hocam selamlar.
İşlemci: Intel Core, E7200 2.53GHz
Anakart: G31T-M9
RAM: Kingston KVR667D2N5/2G 2 GB X2.
PSU: Ergotech 250W.
Ekran kartı: Zotac GT420 1GB.
Bunlar var elimde ama ederi nedir nasıl olur bilgim yok. Varsa ürünler hakkında bilginiz discord: risai. / instagram: m.batub
Instadan istek attım.

Q9300 + g41 MSI COMBO +4GB ram var 600TL'ye hocam.

Bende alıp satacağım hocam fiyat fazla gelir. 70 tutmasının da imkanı yok. SSD kargoladim 150 TL para çıktı.

Get açar mısınız?
Anlaşmam mevcut hocam bilmeden neden yargılıyorsunuz anlamadım. Size karşı kötü bir davranışta mı bulundum acaba?

Anlaşmam mevcut hocam bilmeden neden yargılıyorsunuz anlamadım. Size karşı kötü bir davranışta mı bulundum acaba?
Size kötü davranmadim hocam. Nerden çıkardınız? Benim kargomun 150 TL ciktigini söyledim sadece. Ref olan arkadaşlar var mı?

Geri
Yukarı