PC satılıp PS4 veya Xbox Series S alınır mı?

Abicim boş versene seti ne? Benim asıl tutkum bu sonuçta üstelik yarış oyunlarının %90'ı PS4 de 60 FPS veriyor. Yine de yorumlarınız için teşekkürler eğer bütçem yeterse Series S'e bakacağım.

Dostum şu ana kadar bir sürü yarış oyunu oynadım gridiymiş dirtiymiş WRC'si Need for Speed'i gran turismosu fakat hiçbiri bir Forza değil eğer yarış oyunu istiyorson Forza oynayacaksın oda sadece Xbox'da var bana kalırsa al Series S'i biriktir paranı setide alırsan zamanla biriktirene kadar da hikayeli oyunlar falan oynarsan fakat Forza kollada mükkemel oluyor yani seti aklına çok takma derim.

Tutkunun yarış oyunları olduğundan bahsetmemişsin ki. Sadece oynayabileceğin oyunlardan bahsetmişsin, onu da direksiyon seti aldıktan sonra ki kısımdan sonra belli etmişsin. Zaten direksiyon bağlamak istiyorsan cevabın belli bunu buraya yazmana da gerek yok. O yüzden açtığın konu, 2 taraflı olduğu için boşver dedim. Bir sürü oyun var series S'te, bütçeni az çok tahmin ediyorum. Sürekli oyun alacak, 200-300 TL'ler dağıtacak biri değilsin. O yüzden series S alman gerekiyor ve direksiyon eğlenceni ileriki hayata bırakman gerektiğini düşünüyorum.
"rekabetçi oyunları salıp daha çok third person shooter (TPS) veya yarış/açık dünya tarzı araba oyunları ile vakit geçirdiğimden" demişim tutku kelimesi yinede biraz abartı kaçtı kusura bakmayın yorumunuz için teşekkürler.
Dostum şu ana kadar bir sürü yarış oyunu oynadım gridiymiş dirtiymiş WRC'si Need for Speed'i gran turismosu fakat hiçbiri bir Forza değil eğer yarış oyunu istiyorson Forza oynayacaksın oda sadece Xbox'da var bana kalırsa al Series S'i biriktir paranı setide alırsan zamanla biriktirene kadar da hikayeli oyunlar falan oynarsan fakat Forza kollada mükkemel oluyor yani seti aklına çok takma derim.
Benim aklındaki asıl soru "Series S için" yaklasık 300GB depolama az gelmezmi? Zaten forza fln 100GB gelirse COD veya Battlefield tarzı oyun falanda indiren üstüne bana yaklaşık 100GB yer kalıyor sanırım. Malum yeni oyunlar çok yer kaplıyor artık.

Son düzenleme:
"rekabetçi oyunları salıp daha çok third person shooter (TPS) veya yarış/açık dünya tarzı araba oyunları ile vakit geçirdiğimden" demişim tutku kelimesi yinede biraz abartı kaçtı kusura bakmayın yorumunuz için teşekkürler.

Benim aklındaki asıl soru "Series S için" yaklasık 300GB depolama az gelmezmi? Zaten forza fln 100GB gelirse COD veya Battlefield tarzı oyun falanda indiren üstüne bana yaklaşık 100GB yer kalıyor sanırım. Malum yeni oyunlar çok yer kaplıyor artık.
Depolaması zaten en büyük sorunlardan biri bu ürünün. Onu da bir süre idare edip, ele para geçince de 500GB ya da 1 TB Taşınabilir SSD alarak tamamlarsınız. Bence düşünmeden yakın zamanda sipariş geçin, oyun keyfinizin tadına bakın :)

Geri
Yukarı