Xbox Series S satılıp PS4 alınır mı?

Ebolas

Decapat
Merhaba 1 ay önce 6100 TL'ye sıfır Series S aldım. Cihazda bir sıkıntı yok ancak Game Pass'deki oyunlar yeterince eğlendirmiyor. PS exculisive oyunlarına kafayı takmış durumdayım. Xbox'ın SSD'li olması, 30 yerine 60-120 FPS vermesinin de benim için önemli olmadığını fark ettim. İkinci el PS 4 Slim 3800 civarı Param Güvende ile alabiliyorum. Series S'i 500-600TL zararla satıp PS 4'e geçmeli miyim sizce? İleride pişman olur muyum? Series S daha uzun ömürlü deniyor ama kime göre neye göre?

Düzenleme: Oyun bilgisayarım yok.

Son düzenleme:
Sadece yeni çıkacak oyunları oynayamazsın. Ps5 alman daha mantıklı olur. Zor ama onu dene bence. Hem eski nesil oyunları hem de yenileri oynarsın.

Net bir sekilde hayatinizin hatasini yaparsiniz. PS4'e artik dogru duzgun grafikte oyun gelecegini sanmiyorum donanim olarak cidden eski kaldi artik. Exclusive oyunlari 1-2 kez oynadiktan sonra zaten tekrar oynamayacaksin ki. Series S guncel donanima sahip oldugu icin uzun omurlu bir cihaz.

PS4'ün bir olayı kalmadı özel oyunları oynadıysanız, ben de GOW Ragnarök oynayıp satacağım.

Zararla değil karlı veya hak ettiği fiyata satıp PS4'den artan parayı dolar, euro gibi döviz yaparsan PS4'ü bırakmak istediğin zaman xsx e geçmek için hala bir fırsatın olur.

Series S yeni nesil bir konsol, o yüzden nereden baksanız 5-6 yıl garanti ömrü var. Yani 5-6 yıl boyunca her oyun Series S'e de çıkacak.

PS4'ün ömrü ise 2-3 sene. Şimdiden oyunlar eski nesle çıkmamaya başladı. Yine exc. de oyunlar için PS4 almaya değer düşünüyorum. O oyunlar genel olarak piyasanın çok üstünde çünkü. GamePass iyi hoş ama oradaki oyunların belki bir iki tanesi Playstation özel oyunu seviyesinde.

Zararla değil karlı veya hak ettiği fiyata satıp PS4'den artan parayı dolar, euro gibi döviz yaparsan PS4'ü bırakmak istediğin zaman xsx e geçmek için hala bir fırsatın olur.

Fakat bunu yaparken alış ve satış yaparken ki zararını göze almalısın ki minimal zarar la yapabileceğin yol bu öte yandan PS4'ün exlusive dışında + sı yok

Yeni konular

Geri
Yukarı