PC satıp PS4 almak mantıklı mı?

GTX 1650'li sistem tahminen 6 bin TL'den fazla etmez. Daha bugün 7000 TL'ye PS4 sattım. Üstüne para kalmıyor, kalsa bile 1 oyun alırsınız ancak.

Ben 30 küsur orijinal - PSN hesabımdan satın alınmış oyunlu 1 TB PS4 Slim + DualShock 4 V2'yi oyun dolu hesapla birlikte 8500'e ilana koydum ölücüler dışında yazan yok hocam yine iyi satabilmişsiniz.

Bende GTX 1650'li ekran kartlı PC var. Valorant CS oynuyordum artık sıkmaya basladı, acaba Single Player hikayeli oyunlara mı gecsem dıyorum PS daha cazıp gelıyor. Hem Steam'de oyunlar zamlandı, PC'yi satıp artanla da oyun alırım PS'ye sizce mantıklı.

Kişisel olarak bana göre PC daha mantıklı çünkü bir aldığın PS ya oyunlar bitecek ya da o versiyona oyunlar artık çıkmayacak PC öyle değil ama PS'ye gelen oyunlar 6 ay sonra daha iyi grafiklerle PC'ye geliyor tabii doğru düzgün entegre edilebilirse. Fakat PC öyle değil donanımını yükseltikçe her oyunu oynayabiliyorsun. Sen PC'yi satıp PS4'e geçmeyi planlıyorsun fakat PS4 artık eskidi bana göre. PS5 yine mantıklı bir seçim olabilir fakat kişiden kişiye değişir bu.

Neden peki? Özel oyun desen PC tarafına geliyor, performans olarak bilgisayardan kötü bir performans alacaksın, üstüne oyunlara bir ton para yığacaksın. Hiçbir mantığı yok almanın.

Geri
Yukarı