PC satıp PS5 almaya değer mi?

Aşağıdaki sisteme sahibim.

CPU: Ryzen 5 3600
Motherboard:
Gigabyte B450 GAMING X
RAM:
Corsair Vengeance (2x8) GB DDR4 3200 MHz
GPU:
XFX RX 5700 XT 8 GB 256Bit
Case:
Cougar panzer-s mesh panel
PSU:
FSP Speed series 700W 80Plus
Monitör:
MSI 27' G27cq4 1ms 165Hz
Mouse:
Razer DeathAdder Elite
Keyboard:
ASUS Cerberus Gaming
Headphone:
HyperX Cloud II.

Bilgisayarımı satıp PS5 alabiliyorum. Ayrıca evimde içeride 4K televizyon da var. Sizce böyle bir değişim yapsam ne düşünüyorsunuz?

Sistemin çok güzel, hiç değmez. Mükümmel sistem.

Motherboard:
Gigabyte B450 Gaming X
RAM:
GPU:
XFX RX 5700 XT 8GB 256Bit
Case:
Cougar PANZER-S Mesh Panel
PSU:
FSP Speed Series 700W 80Plus
Monitor:
MSI 27' G27CQ4 1ms 165Hz
Mouse:
Razer DeathAdder Elite
Keyboard:
Asus Cerberus Gaming
Headphone:
HyperX Cloud II

Bilgisayarımı satıp PS5 alabiliyorum. Ayrıca evimde içeride 4K televizyon da var. Sizce böyle bir değişim yapsam ne düşünüyorsunuz?
Kesinlikle hayır diyorum ben tabii senin kararın

Bu durum beklentilerine bağlı biraz da. Ama şunu unutmamalısın ki, bilgisayarda bulunan tüm özellikler Playstation'da olmayacaktır. Ayrıca söylendiği gibi PS oyunları PC oyunlarına göre her zaman pahalı olur.

Motherboard:
Gigabyte B450 GAMING X
RAM:
GPU:
XFX RX 5700 XT 8 GB 256Bit
Case:
Cougar panzer-s mesh panel
PSU:
FSP Speed series 700W 80Plus
Monitör:
MSI 27' G27cq4 1ms 165Hz
Mouse:
Razer DeathAdder Elite
Keyboard:
ASUS Cerberus Gaming
Headphone:
HyperX Cloud II.

Kardeş, boyle bir şey var madem kaçırma derim. Hemen PS5 yapış derim. Ben bu PC kullananları da anlayamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Motherboard:
Gigabyte B450 Gaming X
RAM:
GPU:
Case:
PSU:
Monitor:
MSI 27' G27CQ4 1ms 165Hz
Mouse:
Razer DeathAdder Elite
Keyboard:
Asus Cerberus Gaming
Headphone:
HyperX Cloud II

Şuanlık değmez bende konsol kullanıyorum online oyunları oynamak için aylık 30 tl falan veriyorsun şuan yapma ilerleyen süreçte yap kondola oyun almak için para falan biriktir ama bi ps5 veya series x o bilgisayardan kat kat daha fazla idare eder yeni nesil ko solların içindeki ekran kartı ve işlemcilerin rakipleri çok daha pahalı

Motherboard:
Gigabyte B450 Gaming X
RAM:
GPU:
Case:
PSU:
Monitor:
MSI 27' G27CQ4 1ms 165Hz
Mouse:
Razer DeathAdder Elite
Keyboard:
Asus Cerberus Gaming
Headphone:
HyperX Cloud II

Para ile ilgili birşey demyecegim 4k TV ve iyi bir PC in var demekki ekonomik durumun iyi o yüzden fiyatlardan bahsetmeyeceğim ps5 almak istiyorsan b ence biraz bekle ps5 özel sadece bir oyun var şuan d emon Souls remake o da iyi oyun ama öyle konsol aldıracak bir oyun değil onun yerine PC yı TV ye bağlayıp bir gamepad ile 4k oynayabilirsin karar senin ama bence yapma
Neden her oyun 400 lira çıkarken GoW 100-150 lira büyük ihtimal konsol sqttiracak oyun olduğu için 500-600 e çıkar kura göre iyi bir fiyat yurt dışı 80 Euro olacak çünkü . ama doğru şuan PC satması mantıksız
Bence kesinlikle satmayın PC daha mantıklı ex oyunları da ileride ekonomi vs düzeli ise alıp oynarsınız :D GoW ragnarok gibi ex oyunlar 800-900 TL'den aşağı çıkmaz.

Geri
Yukarı