PC satıp PS5 almaya değer mi?

Kötü bilgisayarın yok bence. Playstation 5 oyunlarına vereceğin paraları kenara atsan 1 sene sona RTX destekli ekran kartı alırsın. Yapma bence öyle bir hata.
Benim PlayStation hakkında çok fazla bilgim var. Hiç düşünmeden alırdım, hem şık hem de oyun bakımından konsol öneririm. Oyun fiyatlarına bakma. İlk çıktığında 700TL, 2-3 ay sonra 200TL. %100 bizzat garanti veriyorum. Oyun oynayacaksan ps5.

Kendine müzisyen'i biliyor musun, yayıncı? Adamın bilgisayar 30000TL, PS5 benim bilgisayarımdan iyi diyor.
Kısacası oyun mu, PS5%100 net!
Bence de sen çok bilgili bir arkadaşa benziyosun. İlerde ülkenin başına teknoloji bakanı mı olsan? Bak napalım biliyor musun? Kendine Müzisyen Cumhurbaşkanlığına aday olsun. O seçildikten sonra seni de Teknoloji Bakanı yapar. Hatta şöyle yapalım. Ülkenin adını da Muz Cumhuriyeti olarak değistirelim..Bu düşüncelerimi bi koşu Kendine Müzisyen'e sor gel bakim. Bence çok beğenecek.

Son düzenleme:
Aşağıdaki sisteme sahibim.

CPU: Ryzen 5 3600
Motherboard:
Gigabyte B450 GAMING X
RAM:
Corsair Vengeance (2x8) GB DDR4 3200 MHz
GPU:
XFX RX 5700 XT 8 GB 256Bit
Case:
Cougar panzer-s mesh panel
PSU:
FSP Speed series 700W 80Plus
Monitör:
MSI 27' G27cq4 1ms 165Hz
Mouse:
Razer DeathAdder Elite
Keyboard:
ASUS Cerberus Gaming
Headphone:
HyperX Cloud II.

Bilgisayarımı satıp PS5 alabiliyorum. Ayrıca evimde içeride 4K televizyon da var. Sizce böyle bir değişim yapsam ne düşünüyorsunuz?

PC'yi TV'ye bağla. Xbox gamepad One S çek koltuğu. Yanına sos ve cips. Oyunun kralını yaşarsın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamün aleyküm benim sistemim vardı PS5 satın almak için sattim. Tek üzüntüm artık Crysis 3 oynayamamam. Ama Crysis 2 Remastered ve Crysis 3 Remastered gelecek miş ondan sorun yok.

Sattığım sistem:

Ryzen 3600.
B550-F ASUS ROG STRIX.
GTX 1080 Ti ASUS ROG STRIX.
32 GB DDR4 3600MHz.
Corsair m2. SSD.
600W PSU ve kasa.
2TB HDD.

Pişmanlık konusunda pişman değilim 4K TV satın aldım konsol için büyük ekrandan güzel oyun deneyimi oluyor fakat TV aldığım dönemde 3080 stokları olsaydı bu ise girmezdim.

GeForce Now için standart DDR2 bir sistem aldım 365TL'ye genel olarak oyunları konsoldan oynuyorum. Facebook'da DDR2 sistemden.

Selamün aleyküm benim sistemim vardı PS5 satın almak için sattim. Tek üzüntüm artık Crysis 3 oynayamamam. Ama Crysis 2 Remastered ve Crysis 3 Remastered gelecek miş ondan sorun yok.

Sattığım sistem:

Ryzen 3600.
B550-F ASUS ROG STRIX.
GTX 1080 Ti ASUS ROG STRIX.
32 GB DDR4 3600MHz.
Corsair m2. SSD.
600W PSU ve kasa.
2TB HDD.

Pişmanlık konusunda pişman değilim 4K TV satın aldım konsol için büyük ekrandan güzel oyun deneyimi oluyor fakat TV aldığım dönemde 3080 stokları olsaydı bu ise girmezdim.

GeForce Now için standart DDR2 bir sistem aldım 365TL'ye genel olarak oyunları konsoldan oynuyorum. Facebook'da DDR2 sistemden.
Hayırlı olsun.

Hiçbir şekilde değmez, elindeki bilgisayar her oyunu 60FPS oynatabilir parçalara sahip. PS5'e özel sadece souls var, onunda Horizon gibi PC'ye gelip gelmeyeceği bilinmez ama 1 oyun için değmez.

Aşağıdaki sisteme sahibim.

CPU: Ryzen 5 3600
Motherboard:
Gigabyte B450 GAMING X
RAM:
Corsair Vengeance (2x8) GB DDR4 3200 MHz
GPU:
XFX RX 5700 XT 8 GB 256Bit
Case:
Cougar panzer-s mesh panel
PSU:
FSP Speed series 700W 80Plus
Monitör:
MSI 27' G27cq4 1ms 165Hz
Mouse:
Razer DeathAdder Elite
Keyboard:
ASUS Cerberus Gaming
Headphone:
HyperX Cloud II.

Bilgisayarımı satıp PS5 alabiliyorum. Ayrıca evimde içeride 4K televizyon da var. Sizce böyle bir değişim yapsam ne düşünüyorsunuz?

Bence değmez ama PlayStation'da oyun oynamak çok daha zevkli özellikle Spider-Man oyunları.

Yeni konular

Geri
Yukarı