PC sıfırladıktan sonra kasmaya başladı

Baran murat

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Tam emin değilim ama muhtemelen PC sıfırladıktan sonra oldu. PC açılışta bir bayağı sesli çalışıyor sonra 30 sn. falan kasıyor, sonra ses kesiliyor, normale dönüyor. Sıfırlamadan sonra sadece ekran kartı driveri yükledim. Başka yüklemem gereken bir şey mi var? Hızlı başlatıda kapadım sorun devam ediyor. Ayrıca PC ısınmıyor veya tozlu falan değil.

Sıfırlamak yerine temiz kurulum tercih edin. Sıfırlamak bilgisayarı tam olarak temizlemiyor.

En kötü ihtimal tekrardan format atmayı deneyin çok bilgim olmadığı için bir şey diyemem hiç başıma gelmedi. Kurman gereken driverlar olabilir ya da BIOS güncellemesi gelmiş olabilir.

Sıfırlama sistem dosyalarını silmez. Keşke Windows sıfırlama yerine formatı tercih etse. Temiz kurulum yapmanızı öneririm, eğer hala devam ederse söyleyin.

Temiz kurulum derken hard resetden mi bassediyorsunuz? Bilgim olmadığı için soruyorum.

Hard reset sıfırlama işlemidir. Önermiyorum bu işlemi.
Temiz kurulum, bir DVD veya USB'den boot edilen Windows imaj dosyasını kurmak. Bu işlemde Windows dahil bütün dosyalar silinir ve DVD veya USB'de olan Windows imaj dosyası yüklenir.

Yeni konular

Geri
Yukarı