PC sıfırladıktan sonra Origin'deki Battlefield 3 görünmüyor

raevenn

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba Origin açılıyor Battlefield 3 oyunu olmasına rağmen Origin Battlefield 3'ü görmüyor ne yapmalıyım oyunu sil yükle yapmak istemiyorum.

Hocam aynı sorunu bende yaşıyorum. VPN açık/kurulu değil. "Battlefield 3" unavailable on your region" aldığım hata bu şekilde. Denemedim ancak tahminen VPN ile konum değiştirdiğimizde düzelecek. Yarın bir denerim.

Hocam aynı sorunu bende yaşıyorum. VPN açık/kurulu değil. "Battlefield 3" unavailable on your region" aldığım hata bu şekilde. Denemedim ancak tahminen VPN ile konum değiştirdiğimizde düzelecek. Yarın bir denerim.
Hocam benim hata böyle değil. Bu arada çözdüm sorunu. Kütüphaneden oyuna tıklayıp ayarlardan locate gameden oyunun kurulu olduğu bölgeyi seçeceksiniz oyun dosyaları doğrulayacak ve sorun çözülmüş olacak. Çözüm olarak işaretlerseniz sevinirim.

Hocam benim hata böyle değil. Bu arada çözdüm sorunu. Kütüphaneden oyuna tıklayıp ayarlardan locate Game'den oyunun kurulu olduğu bölgeyi seçeceksiniz oyun dosyaları doğrulayacak ve sorun çözülmüş olacak. Çözüm olarak işaretlerseniz sevinirim.

Hocam 1 konuda 2 sorun çözdük o zaman. Benim sorunun çözümü de VPN ile girmekmiş. Seni bekletmeyim dedim, gittim denedim. VPN ile iniyor.

Dosya Ekleri

• bf3.png
    bf3.png
    147,5 KB · Görüntüleme: 10
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı