PC tamire gittikten sonra Wi-Fi çekmiyor

Megaxxmex

Centipat
Daha fazla  
PC im bir tamire gitti tamire gitmeden önce çok iyi çektiği yerden şimdi çekmiyor. Aynı uzaklıkta başka bir odaya götürüyorum çekiyor. Bir de Bluetooth kulaklıgımı PC'in onundeyekn iyi ama arkasına geçince bağlantı kopuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı yere gidip bildirin format atmış iseler driver yüklemenizi öneririrm.

Tahminimce Wi-Fi kartının anten kablosunu takmayı unutmuş olabilirler. Kendin söküp bakabilirsin kolay açılıyorsa.
Ama aynı mesafede başka bir odadan çekiyor

Tahminimce Wi-Fi kartının anten kablosunu takmayı unutmuş olabilirler. Kendin söküp bakabilirsin kolay açılıyorsa.

Şunu fark ettim Wi-Fi ile arasına bir duvar veya kapı girdiği andan ya çekmiyor ya da yavaşlıyor ama doğrudan Wi-Fi gördüğü bir yere koyunca çekiyor bir süre doğrudan gördüğü yerden sonra çekmeyen yere koyunca da önceki kadar hızlı değil ama çekiyor.

Şunu fark ettim Wi-Fi ile arasına bir duvar veya kapı girdiği andan ya çekmiyor ya da yavaşlıyor ama doğrudan Wi-Fi gördüğü bir yere koyunca çekiyor bir süre doğrudan gördüğü yerden sonra çekmeyen yere koyunca da önceki kadar hızlı değil ama çekiyor.

Şunu fark ettim Wi-Fi ile arasına bir duvar veya kapı girdiği andan ya çekmiyor ya da yavaşlıyor aama doğrudan Wi-Fi gördüğü bir yere koyunca çekiyor bir süre doğrudan gördüğü yerden sonra çekmeyen yere koyunca da önceki kadar hızlı değil ama çekiyor.

Bilgisayarınızın Wi-Fi kartının ne olduğunu daha önceden biliyorsanız ve içini açıp baktığınızda tamircinin başka bir kart ile değiştirmediğinden emin olabiliyorsanız belki driverlar ile ilgili bir problem olabilir.

Bilgisayarınızın Wi-Fi kartının ne olduğunu daha önceden biliyorsanız ve içini açıp baktığınızda tamircinin başka bir kart ile değiştirmediğinden emin olabiliyorsanız belki driverlar ile ilgili bir problem olabilir.

802.11AC (2x2) gigabit yerine ıntel® kablosuz-AC 9560 takmışlar internetten yeni Wi-Fi kartının driver ların indirim değişen olmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı