PC temizleme ve performans programları önerisi

BLACKLİG

Kilopat
Yer
Hatay\Antakya
Daha fazla  
Diğer konulara baktım fakat çelişkili çok söylem var bu konuda kararsız kaldım. Bilgisayarı sıfırlamadan önce ASC kullanıyordum sistemi çok yoruyor. Önerebileceğiniz performans artırıcı ve temizleme programları var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:

Diğer konulara baktım fakat çelişkili çok söylem var bu konuda kararsız kaldım. Bilgisayarı sıfırlamadan önce ASC kullanıyordum sistemi çok yoruyor. Önerebileceğiniz performans artırıcı ve temizleme programları var mı?
  • ThrottleStop ( Bu program ile yaptığınız ayarları güç ayarlarına eklemek için "High Performance" ( Yüksek Performans ) seçin ve kutucuğunu işaretleyin ardından "Save" butonuna basın.​
  • Wise Game Booster ( Bilgisayarı her açtığınızda bu programı başlatın ve tümünü iyileştir butonuna basın ve karşınıza "Optimizasyon Tamamlandı" şeklinde yeşil yazı renginde bir cümle gelecek eğer gelmezse programı kapatıp yeniden deneyin.​
  • Mz Game Booster​
  • Privacy Dashboard​
  • GameGain​
  • Systweak CacheBoost​
  • Registry Repair ( Kayıt Defteri hatalarını gideren bir program )​
  • Spybot Anti-Beacon​
  • Wise Driver Care​
  • Defender Control ( Windows Defender hizmetini kapatan bir program )​
  • Chris-PC Game Booster​
  • Wise Care 365​

Son düzenleme:
Bu tür programlara gerek yok. İlla ki kullanacaksanız Ashampoo WinOptimizer, Glary Utilities veya Wise Care 365 önerimdir.
Benim de abilerimden biri de böyle düşünüyordu fakat bir gün Wise Game Booster programı kullanmadan film izlemeye çalışmış ; film donuyormuş ardından Wise Game Booster programını kullanmış ve filmde donma kesilmiş programın yararlı olduğunu fark etmiş.
  • ThrottleStop ( Bu program ile yaptığınız ayarları güç ayarlarına eklemek için "High Performance" ( Yüksek Performans ) seçin ve kutucuğunu işaretleyin ardından "Save" butonuna basın.​
  • Wise Game Booster ( Bilgisayarı her açtığınızda bu programı başlatın ve tümünü iyileştir butonuna basın ve karşınıza "Optimizasyon Tamamlandı" şeklinde yeşil yazı renginde bir cümle gelecek eğer gelmezse programı kapatıp yeniden deneyin.​
  • Mz Ram Booster ( Bu kısmı yanlış yazmışım kusura bakmayın ; düzelttim )​
  • Privacy Dashboard​
  • GameGain​
  • Systweak CacheBoost​
  • Registry Repair ( Kayıt Defteri hatalarını gideren bir program )​
  • Spybot Anti-Beacon​
  • Wise Driver Care​
  • Defender Control ( Windows Defender hizmetini kapatan bir program )​
  • Chris-PC Game Booster​
  • Wise Care 365​

Son düzenleme:

Geri