PC Toplama Sonrası Yapılması Gerekenler

Bu sistem toplam kaç TL'ye mal oldu?
Fotoğraf gönderir misiniz?

Ekran kartı ve anakart bugün sipariş verildi, Vatan'da indirime girdi, GTX 980 1849 TL'den, anakartı da 552 TL'den aldım, 1 ay sonra da 125 Tl'sini Msi geri verecek. :) SSD 109 ve RAM'ler 209 Tl'den alındı. 4690 661Tl'ydi aldığımda. Kasa da 395 Tl'den alındı, toplarsak 3775 Tl yapıyor. 125 Tl'sini düşeceğim 1 ay sonra. :) Eski model telefon kullandığımdan foto atamıyorum, zaten eski PC'me takılı aldığım parçalar, son siparişim de geldiğinde sistem tamam olacak.

Adsız.jpg

Hayırlı olsun dostum. Gerekli güncellemeleri yap ve gerekli programları kur. Windows kur diyen arkadaşa da buradan selam olsun güldürdü. :D

Teşekkür ederim, özünde şunu öğrenmek istemiştim montaj ve işletim sistemi kurulumu bittikten sonra herhangi yapmam gereken test ya da bi şeyler var mıdır, arkadaş da haklı tam ifade edemezsek kendimizi o cevap verilir :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı