PC Toplamak

Dexter94

Kilopat
Beyler vatandan pc toplamak istiyom ama topladıktan sonra napcağımı bilmiyom. Normalde hep hazır aldım...

Mesela vatanda toplattırcam ama bios ayarlarını ve işlemci yüklemiyolarmış. Satın alırsak yüklüyorlarmış. Ben bilgisayarcıda win 8 yükletirim o sorun olmaz ama aygıt yöneticisinde hatalar oluşur mu ?

Hazır bilgisayarlar şirkete bağlı oldufu için internete markasını yazıp yazılımlarını indiriyordum. Toplamada nasıl olcak ? Nerdiyese hiçbir şey bilmiyom biraz karışık anlattım. OKUYAN VE YARDIM EDEN HERKESE ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM....

Güncel++++

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim sen forumu biraz oku nasıl oluyor anlarsın. Yahu birşey yok. Anakartın ne marka ise onun biosunu bulup indiriyorsun, yüklüyorsun. Ekran kartı güncellemesi hakeza öyle. Windows 8.1 kur kendin. Forumda indirme bağlantıları var. Şimdi mobilden yazdığım için link veremeyeceğim. Toplama bilgisayarda korkacak hiçbirşey yok, merak etme. :-D

Biraz araştırma yapman lazım bence senin. Toplama Pc ile hazır Pc arasında bir fark yok. İkiside aynı sonuçta onuda yazıp bulabiliyorsun.

Kardeşim sen forumu biraz oku nasıl oluyor anlarsın. Yahu birşey yok. Anakartın ne marka ise otnun biosunu bulup indiriyorsun, yüklüyorsun. Ekran kartı güncellemesi hakeza öyle. Windows 8.1 kur kendin. Forumda indirme bağlantıları var. Şimdi mobilden yazdığım için link veremeyeceğim. Toplama bilgisayarda korkacak hiçbirşey yok, merak etme. :-D
Kardeşim sen forumu biraz oku nasıl oluyor anlarsın. Yahu birşey yok. Anakartın ne marka ise onun biosunu bulup indiriyorsun, yüklüyorsun. Ekran kartı güncellemesi hakeza öyle. Windows 8.1 kur kendin. Forumda indirme bağlantıları var. Şimdi mobilden yazdığım için link veremeyeceğim. Toplama bilgisayarda korkacak hiçbirşey yok, merak etme. :-D
Çok yardımcı oldun teşekkür ederim.

Haklısın ama win 8 lisans uçmuş. Bilgisayarcıda atmak daha uygun geliyo bana ama bilgisayarcıda win 8 attırdığımda aygıt yöneticisinde hata olur mu? Tüm yazılımları yüklenir mi onu merak ediyom. Çok saçma sorduğumu biliyom ama ilk defa toplıcam ondan içimde kuşku kalmasın.

İlk defa sende duyuyorum aygıt yöneticisinde hata olur mu diye. O nedemek anlamış değilim hala :) Bilgisayarcı driverleri falan kurar söylersin. Biosuymuş osuymuş busuymuş halletsin.

Sistem toplama videomuzu izleyebilirsin:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ek olarak:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı