Zamanla PC Toplamak

banlamanoluy

Centipat
Arkadaşlar ailemin direkt toplama olarak alma gücü olmadığı için şu an benim 550 TL param var. Öncelikle kasa almak istiyorum. PSU ile birlikte. Kafamda Corsair Spec Delta RGB var. Sizce Vatan'dan almayı düşünüyorum internet üzerinden. Güvenilir midir? Ve sizin önerilerinize ihtiyacım var teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Güvenilirdir ve alınır. Her ay bir parça alıp köşeye koymaktansa çok iyi fiyatlara hazır sistemler bulunuyor. Paranız iyice birikince hazır bir sistem almak daha mantıklı.

Yaşını bilmiyorum ama tahminen genç olduğunu düşünüyorum.

Buna bağlı olarak sana tavsiyem eline para geçtikçe parça almak yerine paranı biriktirip öyle alman olur, zira şimdi alacakların ileride model farkın dan dolayı aynı bütçeye alabileceğin bileşeni kaçırmış olursun ve en önemlisi, eğer bu periyot çok sürerse (1-2 sene veya üstü gibi) garanti den yemeye başlar. (İlk geldiğin de testte edemeyeceğin için ayrı sıkıntı olabilir. )

E-ticaret için de bir şirket oluşumu veya kendini ispatlamış sitelerden alışveriş yaparsan bir sorun yaşamazsın, en kötü ihtimalle geç gelir veya 14 gün içinde iade edersin. (Aynı kasayı Vatan'dan ben de sipariş ettim bekliyorum. )

Son olarak indirimler bitti, 550 TL'ye şuan Spec-Delta'yı (dahili PSU olan) alamayabilirsin, onun yerine biriktirdiğin için yine indirim zamanı alabilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Düşük bütçeli istiyorsan APU sistem önerebilirim. APU nedir açıklayayım. APU Ekran kartına gerek kalmadan işlemcinin ekran kartı görevi gördüğü sistemlerdir. İleriye dönük sistemlerdir istediğin zaman RAM alıp takabilir, ya da ekran kartı alabilirsin.

Düşük bütçeli istiyorsan APU sistem önerebilirim. APU nedir açıklayayım. APU Ekran kartına gerek kalmadan işlemcinin ekran kartı görevi gördüğü sistemlerdir. İleriye dönük sistemlerdir istediğin zaman RAM alıp takabilir, ya da ekran kartı alabilirsin.
:D ailemi ikna ettim kardeşim.
1575491863931.png

Bugün 18.00 da sipariş ettim. Teşekkür ederim öneri için. :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı