PC toplamayı bildiğini sanan arkadaş

Tuğra Akın

Decipat
Makaleler
13
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İ5 11400h Rtx 3060 6 Gb laptop
Karşıma çıkan videoya bakın yani bir insan zorlasa en az bu kadar kötü PC toplayabilirdi.
Bu tür insanlar çok var PC toplamayı bildiğni sanıp videolar çekiyorlar sizce bu C4 sistem bomba gibi olmamış mı?
Bu fiyata GTX 1660 Ti sistemler var.
Veya RX 6400 ve 6500 var.
Onu bunu bıraktım kasa ve Power o kadar kötü ki.

Son düzenleyen: Moderatör:
Karşıma çıkan videoya bakın yani bir insan zorlasa en az bu kadar kötü PC toplayabilirdi.
Bu tür insanlar çok var PC toplamayı bildiğni sanıp videolar çekiyorlar sizce bu C4 sistem bomba gibi olmamış mı?

Zaten aklı başında olan ve bilgisayar almak isteyen biri gidip TikTok'a girmez ve TikTok'ta ki videolara güvenmez. Bir de yorumlarda güzel sistem filan diyorlar iyice gıcığıma gidiyor.

Zaten aklı başında olan ve bilgisayar almak isteyen biri gidip TikTok'a girmez ve TikTok'ta ki videolara güvenmez. Bir de yorumlarda güzel sistem filan diyorlar iyice gıcığıma gidiyor.

Hocam bana da arkadaş attı bu tür insanlar çok var adam PC topluyor 15 k bütçeye GTX 1050 tialan gördüm.

Hocam gayet haklısınız, Tiktokun tamamı böyle, yukarda ki arkadaşın dediği gibi aklı olan tiktok'a giripte kasa almaz.

Geri
Yukarı