PC toplayacak yer önerisi

Samet Yetgin

Zeptopat
Daha fazla  
Bir oyuncu bilgisayarı toplayacağım ve parçaları nereden alıcağımıda bilmiyorum. İnternete de güvenemiyorum tavsiye verirseniz sevinirim.

İtopya, sinerji vb. Siteler aracılığı ile alabilirsiniz ürünleri almadan önce google ile aratarak akakça gibi siteler üzerinden fiyatlandırma görüp uygun fiyatlı olanı alabilirsiniz n11 hepsiburada gibi siteler ilede alabilirsiniz ben genellikle sinerji ve amazonu kullanıyorum.

Bir oyuncu bilgisayarı toplayacağım ve parçaları nereden alıcağımıda bilmiyorum. İnternete de güvenemiyorum tavsiye verirseniz sevinirim.

Vatan mağazalarında bilgisayar toplamanıza yardım ediyorlar, montajı vs. kendileri yapıyorlar diye biliyorum.

Tüm parçalarınızı internet üzerinden sipariş verebilirsiniz. Veya perakende şirketler olan Gaming.gen, Sinerji, İtopya gibi şirketlerin internet sitesinden parça parça alabilirsiniz.

Benim tavsiyem Google alışveriş kısmından ve Akakçe üzerinden bileşenleri tek tek aratıp satın almanızdır.

Hocam Donanım Arşivi, PC Hocası, Haqqus gibi kanalların çıkardığı sistemleri takip edip, anlaşmalı oldukları yerlerden almak en karlısı.

Bence güzel bir hazır sistem alın geçin. Tek tek kendiniz toplarken, daha pahalıya gelebiliyor artık.

Yeni konular

Geri
Yukarı