PC Toplayan Siteler Var mı?

İtopya.
İncehesap.
Teknobiyotik.
Sinerji.
Vatan.
Bu sitelerden 'PC toplama sihirbazı'nı açın oradan toplayın ve 'Sistem Montaj Hizmeti İstiyorum'a tıklayın. Ama parça parça toplamaktan çok daha pahalıya gelir.

İtopya'da veya benzeri teknoloji sitelerinde montaj seçeneği oluyor, genelde ücretsiz olur. Seçtiğiniz parçaları montajlayıp yollarlar. Ayrıca dilci olmanızla teknoloji hakkında yetersiz bilgiye sahip olmanızın bir alakası yok, azıcık araştırma yaparsanız siz de öğrenmeye başlarsınız.

Vatan, sinerji, Teknobiyotik, İncehesap gibi siteler var fakat hiçbirini önermem. Onlardan almak bazen 1000tl - 2000TL bile fark edebiliyor onun yerine Akakçe, Epey gibi sitelerden istediğiniz ürünleri tek tek satın alıp kendiniz birleştirebilirsiniz. YouTube'da birçok video var. Technopat'ın kendi YouTube kanalından nasıl kasa toplanacağını öğrenebilirsiniz.

Benim donanım bilgim zayıf ve PC montajından pek anlamam dilci olduğum için. Montajla uğraşmamak için hem sistem birleştirmemizi sağlayan hem de montajını yapan siteler var mıdır? Varsa hangileri? Yeterli bilgi bulamadığım için bu soru-konuyu açtım. İleride PC toplamak istersem aklımda bulunmasını isterim de.

İncehesap, İtopya, sinerji, Vatan qp vb.
Teknobiyotik benim için bitmiştir o yüzden önermiyorum.
PC parça montajı basit bir şey kendiniz toplayın bu siteler özensiz ve düzgün montaj yapmıyor ve sırf bunun için daha fazla ücret alıp 10 15 gün bekletiyorlar ben her zaman kendizinin yapmasının taraftarıyım. Bilmiyorsanız bir tanıdık veya bilgisayarcı çağırın gözünüzün önünde yapsın sonuçta her gün PC almıyorsunuz.

Aldığımız her ürünün neredeyse hepsinin kullanım talimatı var, ürünü nasıl kullanacağınız hakkında en ince ayrıntısına kadar yazılır bu dokümanlarda, hatta bildiğinizi sandığımız insanlar bunları okumadıklarından hata yapmaları ve ürünleri doğru kullanmadıkları bile olabilir.

Geri
Yukarı