PC Üzerinden PSN oyun almak

Burinyo35

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar şu anda ps4 yok bende. Şubatta almayı düşünüyorum. Psn'de de indirim var. Oyunlarda gta 5 110 lira ve nfs 15 80 lira. Bu fırsat bir daha gelmez belki. Oyunları alayim sonra indiririm diyorum. Ama bazı sorularım var.
1. Pc üzerinden alabilir miyim?
2. Şimdi aldım diyelim konsolu alınca indirmek için psn plus olmak zorunda mi?
3. Oyunları indirdikten sonra internet olmadan oynayabilir miyim?
4. Oyunlar ömür boyu benim mi olacak yoksa ps plus olduğu sürece mi?
5. Yaptığım iş sizce mantıklı mi?

1.Alabilirsin.
2.Oyunları indirmek için PS Plus üyesi olmak zorunda değilsin.
3.İnternet olmadan offline bir şekilde oyunları oynayabilirsin.
4.Oyunlar ömür boyu senin olacak. Oyunları oynamak için PS Plus üyesi olmana gerek yok.
5.Gayet mantıklı. PlayStation alacağın kesin ise indirimli oyunları kaçırmamak mantıklıdır.

Edit: Eğer oyunları online oynamak istiyorsan PS Plus üyesi olmak zorundasın.

1.Alabilirsin.
2.Oyunları indirmek için PS Plus üyesi olmak zorunda değilsin.
3.İnternet olmadan offline bir şekilde oyunları oynayabilirsin.
4.Oyunlar ömür boyu senin olacak. Oyunları oynamak için PS Plus üyesi olmana gerek yok.
5.Gayet mantıklı. PlayStation alacağın kesin ise indirimli oyunları kaçırmamak mantıklıdır.

Edit: Eğer oyunları online oynamak istiyorsan PS Plus üyesi olmak zorundasın.
Cevapla için çok teşekkür ederim. Tabi ki plus da alırım ama hemen olmayabilir. Konsol alacağım kesin gibi o yüzden fiyatlar ucuz ken oyunu almak istiyorum. En iyisi alayim ben bu iki oyunu. Çok teşekkürler

Hocam birde oyunlarda mesela nfs 15 de bir tam oyun var 90lira birde paket demiş deluxe edition o 104lira. 104lira olanı aldığımız da oyun çalışır mi yoksa onun çalışması için oyun da lazım mi. İkisinin de boyutu aynı. Bu gta da da var. Nfs rivals da da

Gayet mantıklı bence de. Ben de almayı düşünüyorum 1-2 ay'a kadar, oyunların fiyatı da bayağı düşmüş ben de almayı düşünebilirim :)

Eğer PSN Plus'a özel indirimlerse PSN Plus ile oynayabilirsin sadece onu da söyleyeyim.
Hocam nasıl anlayacagiz onu? Psn de ocak fırsatı olarak geçiyor. Birde psn plusa özel indirim olsa bende plvs yok alamam herhalde oyunu.

Gayet mantıklı bence de. Ben de almayı düşünüyorum 1-2 ay'a kadar, oyunların fiyatı da bayağı düşmüş ben de almayı düşünebilirim :)
Nfs 15 dluxe edition 120lira galiba normalde 320ye satılıyor kutulu:) rivalsi almayı düşünüyorum o da full paket 50lira:) standart paketi 35lira:) gta 1:75m online para ile 120lira:) ne diyorsan fiyatlar iyi mi:)

Hocam nasıl anlayacagiz onu? Psn de ocak fırsatı olarak geçiyor. Birde psn plusa özel indirim olsa bende plvs yok alamam herhalde oyunu.
Üstünde "+" işareti ile indirim varsa PSN Plus sahibi kişilere özel indirim demektir.
Adsız.png

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı