PC uyku modundan çıkınca PowerControlHelp.exe hatası

• Konuyu başlatan pusat57
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 3
  • Görüntüleme 3B
P

pusat57

Ziyaretçi
PC'yi uyku modundan ne zaman çıkarsam böyle bir yazı çıkıyor masaüstün'de duruyor. Tamam diyorum bir daha çıkıyor tekrar tamam dediğimde gidiyor ve PC'de hiç bir şekilde bir hata filan yok.

x.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Powercontrolhelp diyor güç kaynağı ile ilgili bir sorun olabilir. Yanlış bilgi vermiş olmayayım sana ama, bana kalsa güç kaynağı ile ilgili bir sorun.

Ama sadece uyku modundayken açılınca bu yazı çıkıyor. Normal açılınca çıkmıyor. Birde Uyku modunda iken yarım saat sonra filan kendi kendini açıyor ama bu ayrlardandır diye önemsemedim. @Recep Baltaş da bir baksa. Onun kesin bir bilgisi vardır. :D
@MF @SypeR Var mı sizin bir bilginiz? Önemsemiyordum ama arkadaş PSU diyince.

Son düzenleyen: Moderatör:
Güç kaynağı ile bir alakası yok. PowerControlHelp.exe, AI Suite içindeki Digi+ Power Control Help aracı. İki seçeneğin var: ya güncel bir AI Suite sürümüne geçmek ya da yoksa AI Suite'i açılıştan devre dışı bırakmak. CCleaner ile devre dışı bırakılabilir.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı