PC uyumlu VR gözlük önerisi

Emirhandino

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. PC için VR bakıyorum. Çok ucuza da var 20.000 liraya da var. Bu konuda bilgili olmadığım için sormak istedim bilgisayar için önerebileceğiniz bir VR gözlük var mı? Max 6.000 TL'lik bir şey alabilirim. Sistemim önemli mi bilmiyorum ama buraya yazıyorum.
RTX 2070 Gaming Z
B450 Tomahawk.
AMD Ryzen 5 3600.
8x2 XPG RAM.

Hocam bunların oyunları nasıl oluyor yani Half-Life Alyx ve Steam'deki oyunları sorunsuz oynayabiliyor muyuz?
Elbette hocam. Bu VR ın en güzel özelliği ise kablosuz olması. Her şey dahil olarak sadece bilgisayar olmadan bile kullanabiliyorsunuz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam bunların oyunları nasıl oluyor yani Half-Life Alyx ve Steam'deki oyunları sorunsuz oynayabiliyor muyuz?
Gözlüğün kendisi Half-Life: Alyx gibi oyunları kaldıracak kadar güçlü değil, o yüzden bilgisayara bağlaman lazım. Ondan sonrası bilgisayarının özelliklerine bağlı.

Bu arada bu ürünü bilgisayra 2 türlü bağlayabilirsiniz 1. yöntem kablolu kablolu yöntemde sıkıntı yaşamazsınız ancak kablolar aşırı pahalı 2. yöntem Air Link ancak çok iyi bir internet lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı