PC ve PS4'de DS4 çalışmıyor

arsizbela

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar daha düne kadar oynadığım kolla bugün hem PS 4'e hem de PC'ye baglanamadim iki kolum vardı ikisiyle de PC'ye bağlanmıştım, ikisi de çalışmıyor. Şu anda ne yapmam lazım? Birinin sadece ışığı yanıyor o kadar diğerinin ise hiçbir tepkisi yok. Şarj olsun diye takdigimda bile ışık yanmıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kolun arkasında küçük bir reset düğmesi var. Ona bastıktan sonra tekrar dene bağlanmayı.
New-Project-27-min.png

Bilgisayardan bağlanıyorsanız Bluetooth kısmından kolların bağlantısını kesin ve varsa unut deyin.
PS4'den bağlanıyorsanız yine Bluetooth ayarlarından unut deyin.

Resetlemeyi bunları yaptıktan sonra tekrar dene. Düğmeye 3-5 saniye basılı tut. Sonra tekrar bağlanmayı dene.
Bu da olmuyorsa kabloyla bağlanmayı dene. Kendi orijinal kablosunu kullandığından emin ol.

Bunlar bildiğim yöntemler deneyebilirsin.

Bilgisayardan bağlanıyorsanız Bluetooth kısmından kolların bağlantısını kesin ve varsa unut deyin.
PS4'den bağlanıyorsanız yine Bluetooth ayarlarından unut deyin.

Resetlemeyi bunları yaptıktan sonra tekrar dene. Düğmeye 3-5 saniye basılı tut. Sonra tekrar bağlanmayı dene.
Bu da olmuyorsa kabloyla bağlanmayı dene. Kendi orijinal kablosunu kullandığından emin ol.

Bunlar bildiğim yöntemler deneyebilirsin.

Vallahi hocam dediğinizin hepsini yaptım bilgisayar için ama bir sonuç alamadım kabloyla bile bağlayınca ışık çıkmıyor normalde daha dün oynadım kablolu ve kablosuz rahatça oynaniyordu bugün cozuttu bu arada PS4'e hiç giremiyorum iki kolda da sıkıntı olduğu için gene de teşekkür ederim önerilerin için.

Vallahi hocam dediğinizin hepsini yaptım bilgisayar için ama bir sonuç alamadım kabloyla bile bağlayınca ışık çıkmıyor normalde daha dün oynadım kablolu ve kablosuz rahatça oynaniyordu bugün cozuttu bu arada PS4'e hiç giremiyorum iki kolda da sıkıntı olduğu için gene de teşekkür ederim önerilerin için.
Rica ederim. Başka çözüm yolları varsa ben bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı