PC ve PS'de aynı Diablo 4 hesabı oynanabilir mi?

Berke Can Aslan

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, konu başlığında belirttiğim gibi PC ve PS'de aynı Diablo 4 hesabımı oynamak istiyorum. PC'de Deluxe sürümünü satın aldım. PS hesabımı Blizzard ile bağladım. Sanırım PS'de devam edebilmek için PS'de satın almam gerekiyor oyunu. Fakat PC sürümünü Deluxe aldığım için PS sürümünüde Deluxe almam gerekir mi? Yoksa standart sürüm alarak bir negatiflik olmadan oyunuma devam edebilir miyim? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Merhaba, konu başlığında belirttiğim gibi PC ve PS'de aynı Diablo 4 hesabımı oynamak istiyorum. PC'de Deluxe sürümünü satın aldım. PS hesabımı Blizzard ile bağladım. Sanırım PS'de devam edebilmek için PS'de satın almam gerekiyor oyunu. Fakat PC sürümünü Deluxe aldığım için PS sürümünüde Deluxe almam gerekir mi? Yoksa standart sürüm alarak bir negatiflik olmadan oyunuma devam edebilir miyim? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
Deluxeye özel olan haritalarla o hesabınla oynayamazsın sadece başka fark olmaz.

Diablo 4 Dijital Deluxe Sürümü (89,99 $)​

1. Diablo 3’te Inarius Wings ve Inarius Murloc Pet
  2. World of Warcraft’ta Öfke Dağı Karışımı
  3. Diablo Immortal’da Umber Winged Darkness Kozmetik Seti
  4. Diablo 4 Lansmanına 4 Güne Kadar Erken Erişim
  5. Diablo 4’te Sezonluk Savaş Bileti Kilidini Açın
  6. Diablo 4’te Temptation Mount
  7. Diablo 4’te Hellborn Carapace Zırh

Deluxe'ye özel olan haritalarla o hesabınla oynayamazsın sadece başka fark olmaz.

Diablo 4 Dijital Deluxe Sürümü (89, 99 $)​

1. Diablo 3'te Inarius Wings ve Inarius Murloc Pet
  2. World of Warcraft'ta Öfke Dağı Karışımı
  3. Diablo Immortal'da Umber Winged Darkness Kozmetik Seti
  4. Diablo 4 Lansmanına 4 Güne Kadar Erken Erişim
  5. Diablo 4'te Sezonluk Savaş Bileti Kilidini Açın
  6. Diablo 4'te Temptation Mount
  7. Diablo 4'te Hellborn Carapace Zırh

Yanıtınız için teşekkür ederim. Diablo 4 Deluxe sürümünde açılan özel bir harita yok şu anda sanırım. İleride Deluxe'e özel bir harita gelmesinde PS üzerinden bundan yararlanamayacağımı söylüyorsunuz değil mi?

Cross-progress mevcut. Deluxe içeriklerine erişmek için bir platformda alman yeterli, diğer platformda alırken standart sürümü alabilirsin.
Yanıtınız için teşekkürler. Sanırım sadece ileride harita gibi bir özellik gelirse PS üzerinden ona erişim sağlayamayacağım fakat kısa sürede geleceğini düşünmüyorum, geldiği zaman paketi yükseltebilirim.

Yanıtınız için teşekkürler. Sanırım sadece ileride harita gibi bir özellik gelirse PS üzerinden ona erişim sağlayamayacağım fakat kısa sürede geleceğini düşünmüyorum, geldiği zaman paketi yükseltebilirim.
Hesabındaki veriler Battle-net hesabına kaydediliyor. Yani DLC alırsan da diğer platformlarda satın almadan oynayabiliyorsun, ana oyun yeterli.

Geri
Yukarı