PC VR Önerisi

Videoyu pek mantıklı bulmadım çünkü rahatlamak için oyun oynayan adam rekabetçi oyun da oynamaz.Diğer sebep ise güçlü bir kasaya sahip olmayan insanlar Quest alabilir.
Vr zaten hareketli bir şey olduğu için bazı oyunlar daha güzel oynanabilir örnek olarak Super Hot, bazı sporların oyunları.

Video her hangi bir mantık savunmuyor bakış açısı katmak için ekledim. 40-50 TL ye alınan gözlükler bile 2 kere denendikten sonra hem çok verim alınamadığından hem de zaten içerik bulunamadığından kenarı atılıyor. Bahsi geçen meblağlardan sonra aynı şey yaşanırsa yazık olur.

Ben de yakınlarda almayı düşünüyorum, rift s ile vive cosmos arasında kaldım gibi. Cosmos daha pahalı ve daha iyi ama bazı yazılımsal problemleri varmış, düzeltildi mi bilmem.
İncelemelerde özellikle Türklerin yaptıklarında yok kafanda takılı olduğunu bir süre sonra unutuyorsun gibi saçma şeyler hikaye sırf aleti övmek için orasını anladım alınca. Genel olarak memnun kaldım, Rift S alacaktım ama güzel ülkemde 4500 tl olduğunu öğrenince COSMOS aldım, 6 ay infinity üyelik var kutusunun içinde. Aldığımdan beri Arizona Sunshine, Rise of the Tomb Raider, BONEWORKS, Gun Club VR, Sairento VR oynadım ve genel olarak çok hoşuma gitti. (6 ay sonunda aylık 12.99 $ gibi bir ödemesi var.)

Dosya Ekleri

• ssaasdd.PNG
    ssaasdd.PNG
    7,2 KB · Görüntüleme: 76
İncelemelerde özellikle Türklerin yaptıklarında yok kafanda takılı olduğunu bir süre sonra unutuyorsun gibi saçma şeyler hikaye sırf aleti övmek için orasını anladım alınca. Genel olarak memnun kaldım, Rift S alacaktım ama güzel ülkemde 4500 tl olduğunu öğrenince COSMOS aldım, 6 ay infinity üyelik var kutusunun içinde. Aldığımdan beri Arizona Sunshine, Rise of the Tomb Raider, BONEWORKS, Gun Club VR, Sairento VR oynadım ve genel olarak çok hoşuma gitti. (6 ay sonunda aylık 12.99 $ gibi bir ödemesi var.)
Kaç lira verdiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı