PC yanarsa çıkan ateş radyasyonlu vs. olur mu?

bilgisayarda uranyum gibi maddeler yok yani. atom bombası değil ki bu. biraz ses çıkarır patlarsa. buyurun sizi buraya alalım:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şimdi uranyum dediniz canım çekti. Ne zamandır tüketmiyorum.

Dosya Ekleri

• images.jpeg
    images.jpeg
    16,2 KB · Görüntüleme: 34
Hayır olmaz.

@acv , geçen günki Power Boost PSU konusunda bana şöyle bir şey söylemişsiniz “@Gerek Sen burnu havalarda fakat zeki bir arkadaşa benziyorsun. 'Corsair al geç' yorumunu bu konu bağlamında değerlendirebilecek kadar zekisin en azından. Bundan yola çıkarak amacının sadece tartışma çıkarmak olduğunu anlıyorum, yanlış mıyım?”Burnu havalarda sözü kibirli kişiler için kullanılan bir sözdür. Benim söylediğim ve yaptıklarımda kibir yoktur, insanlar da eşit değildir kibir ile kendini tanımayı (en yakın terim ölçülü ego, olacaktır.) karıştırmayın. Amacım tabii ki de tartışma çıkarmaktı, bir kavram yanılgısına daha yol açmaması adına tartışma ile kavganın aynı şey olmadığını belirteyim. Saygım hep aynıydı, konuyu hatırlamıyorsanız da şimdi gidip okumayın çünkü o şahsın hakaret içeren mesajları (ki alayı öyleydi) silindi zaten.
Sizi buraya alalım:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu iğrenç bir şey ya...

Yeni konular

Geri
Yukarı