Pc Yarış Oyunları Tavsiyesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Nihai Tüketici

Kilopat
Daha fazla  
Bilgisayarda oynanacak araba yarışı önerilerinizi öğrenmek istiyorum. Dirt serisi, Grid Serisi ve Need For Speed serileri haricinde, etap etap aynı saydığım oyunlara benzeyen araba yarışı tavsiyelerinizi bekliyorum.

Mesela vurdulu kırdılı istersen şunları da deneyebilirsin: Ridge Racer Unbound, Split Second Velocity, Blur, Burnout Paradise, FlatOut 3 olabilir.

Farklı bir öneri vereyim: Grid 2

Çok iyi bir oyun internetten videolarını izlersen anlarsın. Mesela diğer oyunlarda araba kaza yapınca '' R '' tuşuna basarsın ve araba düzelir devam edersin. Saçma ve gereksizdir bana göre. Grid 2 bu noktada çok iyi bir değişiklik yapıyor her yarışta size 5 hak veriyor. Bu 5 hakkınız ne işe yarıyor. Kaza yaptınız, yoldan çıktınız, takla attınız. Hemen gerekli tuşunuza basıyorsunuz ve bastığınız andan itibaren bırakana kadar geri alıyor. Efekt olarak çok güzel bir görüntü ortaya çıkıyor ve çokta keyif veriyor. Virajlarda drift hiç bu kadar güzel olmamıştı diyebirsiniz... NFS serisinden sonra tercih ettiğim bir oyun.

Arkadaşlar ile playstation karşısında oynanabilecek oyun tavsiyesi istersen kesinlikle Blur... Hayatımda yarış oyunu oynarken hiç bu kadar eğlenmedim diyorsun. Kurnazlıklar ve bazen de ib*elik yapıyorsun. :D 20 kere yapmışızdır. Rahat 15'ini ben almışımdır. Yaptığım taktik şu...

Eğer öndeysem hep kalkan almaya çalışırım arkadaş ne kadar saldırsalar da ilk sıramı korurum. Ama arkada isem güdümlü yağmuruna tutarım. :D Bir arkadaşım olay yerinde küfür ederek pes etti... :D Birbirimizi caydırdığımız, ya yapma işte diye tepki verilen dakikalar bile oluyor.

Tabi iyi kullanmak gerek istediğin şeyi almak çokta kolay olmuyor. Arkadaşın alacakken engellemek bir ayrı zevk. :D Özellikle alacağı şeyi siz aldıysanız...

Strateji yönü var kısacası oyunun, bu özelliği de çok büyük bir keyif veriyor. Tabi ki tek söylediğim taktiği kullanmıyordum. Bende taktik çok... :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı