PC zorlanırsa PSU patlar mı?

Masa altı çok sıcak çalışır. Sıcaklığı düşürmek için frekans düşer ve fanlar hızlanır. Pc zorlanmış olur.

Bilgisayar kapanır.

Gençler sağolun cevaplarınız için fakat bu sistemle Far Cry 5'te Ultra 1080P'de 70 FPS alıyorum, yani zorlansa almaz bence bu performansı. Darboğaz da yok. 650W zaten kasa o kadar güç de çekemez. Fakat dediklerinize göre performansla PSU patlamasının alakası yok doğru mu?

Hayır zorlanmakla olmaz Plus ibaresi varsa PC kapatmak yerine fişi çeksen bile bir şey olmaz ama önermem .

Hayır zorlanmakla olmaz Plus ibaresi varsa PC kapatmak yerine fişi çeksen bile bir şey olmaz ama önermem .
Şu ana kadar oturduğum semtte 20'ye yakın kez elektrik gidip gelmiştir, 3'lü prizi yanlışlıkla çekmişimdir ama hala bir şey yok gözle görülür.

Şu ana kadar oturduğum semtte 20'ye yakın kez elektrik gidip gelmiştir, 3'lü prizi yanlışlıkla çekmişimdir ama hala bir şey yok gözle görülür.

Allah'ın sevgili kuluymuşsunuz ben 1 imkini 1 kez çektiler sonraki gün PC'yi açtığımda güm diye patladı vallahi.

Öyleyim herhalde hocam.
Siz yine de dikkat edin. PSU evi havaya uçurmasın
Benim PSU'nun fişini 20 kere çekmişimdir belki de. 30 kere de elektrik kesilmiştir. Hala ben de şaşırdım. Demek ki C4'ün patlama zamanı gelmemiş.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…