Çözüldü PC'de anlık ses takılma sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

baystark17

Hectopat
Geçen yıl PC topladım fakat aldığımdan beri kronik bir problem var PC'de. PC'de anlık ses takılması oluyor yaklaşık 0.1 saniyelik gibi bu iş gitgide canımı sıkmaya başladı sonuçta sıfırdan yeni aldığım sistemde böyle bir sorun var. Neyse garanti dahilinde harici ses kartı taktırdım onda da yapıyor bu sorunu (bu durum belli aralıklarda oluyor örneğin yarım saatte 1 gibi). USB ses kartın alıp takıyorum bir de bu sorun USB ses kartında olmuyor ne yapsam bir çözüm bulamadım buradaki açılan konulara baktım sanırım yaşayan arkadaşlar olmuş fakat çözüm üretimi bulamamış kimse. Bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden herkese teşekkür ediyorum.
NOT: Driver vs. her şeyim güncel. Aşağıdaki videodaki gibi takılma sorunu oluyor ama oradaki kadar sıkça değil.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok garip Valorant'ta oluyor Zula'da oluyor daha başka oyunda olduğuna rastlamadım size sordum evet

Bios güncelledim şimdi ses kartı s
Deistiricem inşallah düzelir

Çok garip Valorant'ta oluyor Zula'da oluyor daha başka oyunda olduğuna rastlamadım size sordum evet

Bios güncelledim şimdi ses kartı s
Deistiricem inşallah düzelir
Hala daha düzelmedi sadece zula valorant pubgde oluyor

Ben eskiden oynarken bir sorun yoktu bundan 2 ay önce falan kendi kendine oldu.

Bios güncellemesi yaparsanız TPM kapatmak zorunda kalmazsınız. Asus benim anakartta sorunu çözeli epey oldu. Diğer modellerde de çözmüştür herhalde. Veya diğer üreticiler de çözmüştür diye düşünüyorum.

Arkadaşlar arama kısmına msconfig yazıp Sistem Yapılandırmasına girin hizmetler kısmından tümünü devre dışı bırak diyip sonra tümünü etkinleştirin çözüldü.

Yeni konular

Geri
Yukarı