PC'de cızırtı sesi

Ferhat23

Hectopat
Daha fazla  
PC de After Effects 2020 ile video editliyorum. İlk defa bu PC ile yaptığım için kaldırıp kaldırmadığını bilemedim ve render alırken birden PC dondu ve kulaklıktan cızırtı sesi geldi. Bir süre sonra PC kapandı, neyse deyip 30dk sonra tekrar açtım. Programa bir daha giriş yapmadım. Biraz Valorant oynamak için oyuna girdim, maçta normalde 100 FPS alırken 20-30 FPS'e düştü ve bir süre sonra aynı cızırtı sesi geldi ve kapattı kendini. Bu ses nereden oluyor ve nereden çözebilirim? Bilen birisi varsa yardım edebilir mi?

PC de After Effects 2020 ile video editliyorum. İlk defa bu PC ile yaptığım için kaldırıp kaldırmadığını bilemedim ve render alırken birden PC dondu ve kulaklıktan cızırtı sesi geldi. Bir süre sonra PC kapandı, neyse deyip 30dk sonra tekrar açtım. Programa bir daha giriş yapmadım. Biraz Valorant oynamak için oyuna girdim, maçta normalde 100 FPS alırken 20-30 FPS'e düştü ve bir süre sonra aynı cızırtı sesi geldi ve kapattı kendini. Bu ses nereden oluyor ve nereden çözebilirim? Bilen birisi varsa yardım edebilir mi?
C:\Windows\Minidump klasöründe Dump dosyası varsa bilenler yardım edebilir.

Sadece anakartla olmuyor yalnız güç kaynağı işlemci RAM ekran kartı yaz her şeyi.

Gigabyte F2A68HM-DS2
Corsair 8 GB 8*1 1600MHz RAM.
İşlemci AMD A10-7870k Radeon R7.
Güç kaynağı ne bilmiyorum.
Sadece anakartla olmuyo yalnız güç kaynağı işlemci ram ekran kartı yaz her şeyi.
ha birde bunlar var

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı30.PNG
    Ekran Alıntısı30.PNG
    37,8 KB · Görüntüleme: 20
  • Ekran Alıntısı40.PNG
    Ekran Alıntısı40.PNG
    45 KB · Görüntüleme: 14

Geri
Yukarı