Ücretsiz PC'de Clash of Clans'ta 300 TL indirim

Konu sahibi arkadaşa teşekkürler, 279.99 olan teklifi alıp güzel bir arka plan sahibi oldum ve 119.99 olan altın bilet ilk sefer teklifinde kendim satın alarak altın bileti hesabıma dahil ettim :)

Bende böyle diyor

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-04-01 152827.png
    Ekran görüntüsü 2024-04-01 152827.png
    23,9 KB · Görüntüleme: 235
Eyvallah hocam, altın bileti beleşe getirdik bu ay :)

Dostlar oyunu çok oynamıyorum.
11 seviye belediyem var şu an 300 TL altına altın bilet almak mantıklı gelmedi çok oynamıyorum çünkü sizce ne alayım?

1711993772739.png

Bu iyi mi?

Arkadaşlar google play hesabım eski daha önce alış veriş yaptım hemde çok kez ülke doğru kredi kartı ve banka kartı ödeme yöntemi ekli fakat oyun içine giriyorum indirim felan görünmüyor fiyatlar aynı satın al dediğinde de görünmüyor hatta Google Play Games - Play Android games on PC bazılarında buna girince 300tl indirim var yazısı var bende o da yok. Farklı google hesabına girdim alış veriş yapılmış hesap ülke doğru kredi kartı banka kartı ekli her şey yolunda yine olmadı farklı clash of clans hesabı denedim yine olmadı farklı pc denedim 3 pc den indirdim google play games beta yok hiçbir şekilde bu indirimi göremiyorum neden olabilir acaba

Arkadaşlar Google Play hesabım eski daha önce alışveriş yaptım hem de çok kez ülke doğru kredi kartı ve banka kartı ödeme yöntemi ekli fakat oyun içine giriyorum indirim falan görünmüyor fiyatlar aynı satın al dediğinde de görünmüyor hatta Google Play Games - Play Android games on PC bazılarında buna girince 300TL indirim var yazısı var bende o da yok. Farklı Google hesabına girdim alışveriş yapılmış hesap ülke doğru kredi kartı banka kartı ekli her şey yolunda yine olmadı farklı Clash of Clans hesabı denedim yine olmadı farklı PC denedim 3 PC'den indirdim Google Play Games Beta yok hiçbir şekilde bu indirimi göremiyorum neden olabilir acaba.

Bende de aynı.

Geri
Yukarı