PC'de DualSense kullanılabilir mi?

Oynarsin. Steam harici oyunlarda sorun olursa DS4 kullanirsin, Steam'in kendisinden DualSense destegi mevcut zaten. Gecenlerde ben de aldim gayet memnunum. Tetik gibi ozelliklerini kullanamiyorsun o kadar.

Ben her oyunda kullanıyorum, titreşim de çalışıyor. Hatta Adaptive Trigger bile destekli bazı oyunlarda. Steam'de her oyunda çalışıyor bu arada, çalışmayan oyunlarada DualSenseX programını kullanıyorsunuz.

Bunu bilmiyordum , bilgi için teşekkürler. Ama ben xbox 9.nesil controller öneriyorum yine de sanırım benim daha hoşuma gittiğinden.

steam dışında da her oyunda kullanmam mümkün değil mi ama peki uğraştırıcı şeyler mi başım ağrır mı yani ucuz değil sonuçta

Ugrastirici degil. Sadece pek cok oyunda kontrol semasi Xbox uzerinden gosteriliyor. Kare ucgen demiyor da X - Y diyor yani. O yuzden kontrol semasina alisirken basta zorluk cekebilirsin ama oyuna basladiktan 1 saat sonra o da kalmiyor. Hangi tusun ne yaptigini cozuyorsun zaten.

Oynarsin. Steam harici oyunlarda sorun olursa DS4 kullanirsin, Steam'in kendisinden DualSense destegi mevcut zaten. Gecenlerde ben de aldim gayet memnunum. Tetik gibi ozelliklerini kullanamiyorsun o kadar.
Hocam Haptic Feedback çalışıyor mu? Destek gelecek diye duymuştum. Çalışıyorsa 9.nesil kontrolcüyü sollar.

Yeni konular

Geri
Yukarı