PC'de DualSense kullanmak için nasıl bir kablo alınmalı?

bloodwizard666

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. PC'de FIFA oynayacağım için DualSense almak istiyorum. Xbox Controller'ı almıyorum çünkü arkadaşlar ile kapışmaya gittiğimizde her kafede PS var. Neyse konuya gireyim;

1-)DualSense'i kablo ile bağlayacağım. Almam gereken kablo hangisi olmalı?
2-)DualSense'de de Xbox Controller'ı gibi pil vs. gerekiyor mu yoksa sadece kablo ile PC'ye bağlamam yeterli mi? Yani şarj konusu var mı?

Teşekkürler.

Merhaba arkadaşlar. PC'de FIFA oynayacağım için DualSense almak istiyorum. Xbox Controller'ı almıyorum çünkü arkadaşlar ile kapışmaya gittiğimizde her kafede PS var. Neyse konuya gireyim;

1-)DualSense'i kablo ile bağlayacağım. Almam gereken kablo hangisi olmalı?
2-)DualSense'de de Xbox Controller'ı gibi pil vs. gerekiyor mu yoksa sadece kablo ile PC'ye bağlamam yeterli mi? Yani şarj konusu var mı?

Teşekkürler.
1) USB Type-C kablosu alabilirsin. USB-C olarak da geçer.
2) DualSense kollarında pil takman gerekmiyor çünkü batarya var. Kolu PC'ye veya herhangi bir güç kaynağına bağladığında şarj olur.

Kablo alırken sadece şarj değil, şarj+veri kablosu olduğuna dikkat edin. Type C’lerde bu durum var mı bilmiyorum ama Micro USB’lerde vardı, benim DS4 evdeki her kabloyla çalışmıyor bu sebeple.
Tamamdır ama soruma cevap alamadım. Herhangi bir fikrim yok öneriniz vs. var mı? İnternetten sipariş vermeyi düşünüyorum.

Bu ürüne bakabilirsiniz.

Bu ürünü yeterli olacak değil mi?

DualSense'i bilgisayara bağlamak için Bluetooth adaptör alıp, şarj etmek için telefonunuzun şarj aletini ve TYPE-C ise kablosunu da kullanabilirsiniz. Bilgisayara kabloyla bağlayınca ses çıkışı otomatik olarak DualSense'e geçiyor, onu tekrar hoparlöre veya kulaklığa almak bana iş geliyor, kablonun mesafe olayından da kurtulmuş oluyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı