PC'de DualSense şarj olmuyor

Kutlu.

Kilopat
Daha fazla  
PC'de kullanmak için DualSense aldım. DualsenseX programında şarj %0, DSX programında %5, telefona bağladığımda %15 gösteriyor. PC'de şarj ediyorum. Ne yapabilirim?
Ayrıca kablosuz bağladığımda kolu masanın altından kullandığımda gecikme yaşıyorum sebebi ne olabilir?

Kabloda temas problemi olabilir. Başka bir kablo deneyin. Kablosuz orjinal kablo olmalı. Bende attech kablo var dandik bir kablo aynı sorunu yaşıyorum. Samsung orjinal type c kablo aldım şuan kusursuz.

Kabloda temas problemi olabilir. Başka bir kablo deneyin. Kablosuz orjinal kablo olmalı. Bende attech kablo var dandik bir kablo aynı sorunu yaşıyorum. Samsung orjinal type c kablo aldım şuan kusursuz.
Baseus halo kullanıyorum şarj olurken ledler yanıyor kesildiğini hiç görmedim.
Kabloda sorun olabilir. Kablosuz olarak ek bir Bluetooth alıcı mı kullanıyorsunuz?
Laptop kullanıyorum Intel'in güncel sürücüleri.
Dualsense'in PC'de şarj olma durumu bir garip çalışıyor. Bazen şarj oluyor bazen olmuyor. Eğer şarj olup olmadığını takip etmek istiyorsan en iyi Sony'nin Dualsense için hazırladığı güncelleme uygulamasından takip edersin.
Adsız.png

Yaklaşık 3 saattir takılı ve hala tek diş yanıp sönüyor.

Baseus halo kullanıyorum şarj olurken ledler yanıyor kesildiğini hiç görmedim.

Laptop kullanıyorum Intel'in güncel sürücüleri.

Eki Görüntüle 1615998
Yaklaşık 3 saattir takılı ve hala tek diş yanıp sönüyor.
Eğer 3 diş arka arkaya yanıp sönmüyor ise şarj olmuyordur. Sürekli tek diş, iki diş yanıyorsa şarjının kaç olduğunu söylüyordur hocam.

Yalnızca tek diş yanıyor. Farklı kablolar ile denedim bir şey değişmedi. Napabilirim?
DSX kapalı ve açık şekilde deneyebilirsin. Steam kapalı ve açık şekilde deneyebilirsin. DSX'den simülasyon modunu kapalıdan Dualshock 4/Xbox 360'a almayı veya simülasyon durumu zaten Dualshock 4/Xbox 360 ise kapalı yapabilirsin.

Bilgisayarda hangi USB port ile şarj ettiğiniz önemli. Ancak ister USB 2.0 olsun ister USB 3.1 olsun çıkış portları, istediği şarj değerlerini alamayacaktır. Gamepadin düzgün şarj olması için en az 5V ve 1.5A değerlerini karşılayacak bir yerden şarj olması lazım. Ben telefonumun şarj adaptörü ile şarj ediyorum. 5V ve 2A çıkış değerlerini sağlıyor. Size tavsiyem şarj adaptörü ile şarj edecekseniz mutlaka 5V ve en az 1.5A çıkış sağlayan bir adaptör ile şarj etmeniz. Asla 5V'un üzerine çıkmayın, 1.5A'in de altına inmeyin.

Geri
Yukarı