PC'de eksik driver olduğu nasıl anlaşılır?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2021-12-16 005322.jpg
    Ekran görüntüsü 2021-12-16 005322.jpg
    99,7 KB · Görüntüleme: 35
Evet kart evo. Sanırım oradaki dosya AMD Software benim altta da belirtmişler ve benim indirdiğim dosya ile boyutu aynı.
Bios güncelleme.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Driver Booster kullanıcağıma Windows Update'nin sürücülerini kullanırım daha iyi zaten birçok sürücüyü kendi üreticilerinden alıyor.

Bios güncelleme.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu kadar uğraştığın için teşekkürler dostum 👍 BİOS update düşündüğümden daha kolaymış aslında 😅

Driver Booster kullanıcağıma Windows Update'nin sürücülerini kullanırım daha iyi zaten birçok sürücüyü kendi üreticilerinden alıyor.
Windows uptade belli başlı güvenlik ve kalite güncellemelerini içeriyor yoksa ekran kartı ses sürücüsü bunları en son sürüm sağlamıyor ve de indirilen sürücüler farklı olamaz sadece sürüm farkı olur.

Windows Update belli başlı güvenlik ve kalite güncellemelerini içeriyor yoksa ekran kartı ses sürücüsü bunları en son sürüm sağlamıyor ve de indirilen sürücüler farklı olamaz sadece sürüm farkı olur.

Driver Booster'de sağlamıyor hatta denedim bir ara mavi ekranın içinden çıkmıyordu PC yani sende sorun yok diye diğer kişilerdede sorunsuz olmuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı