PC'de gizli Instagram hesaplarını görme

297689

Hectopat
Makaleler
1
Biraz araştırdım ve Postegro adlı siteye rastladım. Artık ücretli olmuş galiba. Gerçekten para ödesem bana gizli hesapları gösterebilir mi? 4 dolar az para değil.

Ne olursa olsun 3. part uygulamalara güvenle gerek ücretli gerek değil eğer merakın gizlilik ile alakalıysa gerek verdiğin örnek gerek Twitter'de profiline kim baktılar gibi bir ton zırvalığa merak edip bir şey yapmazsan daha iyi olur :) sende tahmin ediyorsundur bu tarz uygulamaların 100'de 80 90'ı hesap çalma üzerine olmasıdır :)

Ne olursa olsun 3. part uygulamalara güvenle gerek ücretli gerek değil eğer merakın gizlilik ile alakalıysa gerek verdiğin örnek gerek Twitter'de profiline kim baktılar gibi bir ton zırvalığa merak edip bir şey yapmazsan daha iyi olur :) sende tahmin ediyorsundur bu tarz uygulamaların 100'de 80 90'ı hesap çalma üzerine olmasıdır :)
Türkçe meali ne zaman gelir?

1. Postegronun gizli hesabı göstere bilmesi için hesab geçmiş ve şimdiki takipçilerinden en az birinin postegro kullanması gerekli.
2. Yapmak istediğiniz şey etik değil ve illegal.
Eğer ki, hesap sahibi kendi rızası ile sizin takip isteğinizi kabul etmediyse, demek ki, görmenizi istemiyor. Başka yol aramaya gerek yok.

Ya hocam düzelt deyince yazı ne hale geldi bilmiyorum :) adam anlamadığı bir yer olursa sorar
Noktalama işaretleri olmayınca cümle anlamını yitirmiş. 8-9 defa okuduktan sonra anladım. 😁

Bir şey senin için gizlenmişse hiç o topa girme. O onun özel mahremiyeti görmeni istese zaten gizli yapmazdı. Senin yapmak istediğin bildiğin gizliliğe aykırıdır. Merak ettiğin kişi kimse takip isteği at kabul etmezse zaten görmeni istemiyordur sende buna uy. Bu tarz sitelere istersen 10.000 lerce dolar ver yine de sen bu tarz sitelere girdiğinde bütün verilerini satmış oluyorsun bir profil görmek uğruna. İnanmıyorsan gizlilik sözleşmesini oku eminim bir böbreğini istemiyorlardır.

Geri
Yukarı