Instagram gizli profilleri görme

RotasızBey

Hectopat
Yer
BesDokuz
Daha fazla  
İyi akşamlar Technopat ailesi, bir tanıdığımın arkadaşı kendisine bir program var Instagram'da profili gizli olan kişilerin fotoğraflarını görebiliyorum falan demiş programı vermemiş, bana pek inandırıcı gelmedi ama merak ettim. Böyle bir program veya yazılım var mı?

Var ancak giriş yaptığınızda sizin profilde sizin takip ettiğiniz gizli profilleri kopyalıyor ve öylelikle gösteriyor. Bulaşmamanızı öneririm. Zaten bu yapılan Instagram şartlarına aykırı.

Böyle bir uygulama var. Çalışma mantığı kullan kişilerin takip ettikleri sayesinde aradığın kişinin profilini görüntüleyebiliyorsun. O uygulamayı kullanan takipçisi yoksa profili göremezsin.

Google Play'de olmayabilir ancak Google Play dışında yani internet üzerinde uygulamalar vardı, tam hatırlamıyorum ancak gerçekten görüldüğü iddia ediliyordu.

Dostum mevcut ise stalk hesabımı ekleyip bakacağım. Aktif sosyal medya kullanıcısı değilim merak ettim.
Var =) Ama tabi senin hesabını da havuza eklediği için fake bir profil açıp girmeni öneririm. Program ismini burdan yazmayayım. Google'a yazınca çıkar zaten. Playstore'da yok doğal olarak.

Programın ismini yazarmısın.

Geri
Yukarı