PC'de gizli mining yapılıyor olabilir mi?

Dostum çökme konusunda zerre gram bilgim yok diyebilirim ama çökme Windows'un çökmesi değil mi? Bilgisayar nasıl çöküyor? Anlatır mısın?
Şöyle anlatayım, Crackli oyun içinde herhangi bir virüs dosyası olduğunda, sen her bilgisayarı başlattığında aynı anda virüsüde çalıştırmış olursun ve bu yüzden bilgisayara binen yük aşırı artıyor ve eğer bilgisayarından temizlemessen yavaş yavaş ömründen yiyor ben o zamanlar bilgim yoktu sadece internetten herşey indirip oynardım şuan Bilişim üzerine okuyorum, geç cevap verdim fazla aktif değilim bu aralar. Özet geçmek gerekirse mesela ben bilgisayarıma crackli içinde virüs bulunan bir oyun indirdim bu virüs ben oyunu oynasamda oynamasamda arka planda çalışmaya ve bilgisayarı zorlamaya devam ediyor buda zamanla bilgisayarın yavaşlamasına yol açıyor ve son olarak bilgisayar kullanılamıyacak kadar kötü hale getiriyor, benim eski Pc zaten kötüydü birde zorlayınca sürkli olarak çökmeler meydana geliyordu bende format atmak ile uğraşmayıp kasayı attım benim halime düşmemek için internetteki her Dowload butonuna basmayın güvenilir site bulabilirseniz bulun ordan indirin.0

Şöyle anlatayım, Crackli oyun içinde herhangi bir virüs dosyası olduğunda, sen her bilgisayarı başlattığında aynı anda virüsüde çalıştırmış olursun ve bu yüzden bilgisayara binen yük aşırı artıyor ve eğer bilgisayarından temizlemessen yavaş yavaş ömründen yiyor ben o zamanlar bilgim yoktu sadece internetten herşey indirip oynardım şuan Bilişim üzerine okuyorum, geç cevap verdim fazla aktif değilim bu aralar. Özet geçmek gerekirse mesela ben bilgisayarıma crackli içinde virüs bulunan bir oyun indirdim bu virüs ben oyunu oynasamda oynamasamda arka planda çalışmaya ve bilgisayarı zorlamaya devam ediyor buda zamanla bilgisayarın yavaşlamasına yol açıyor ve son olarak bilgisayar kullanılamıyacak kadar kötü hale getiriyor, benim eski Pc zaten kötüydü birde zorlayınca sürkli olarak çökmeler meydana geliyordu bende format atmak ile uğraşmayıp kasayı attım benim halime düşmemek için internetteki her Dowload butonuna basmayın güvenilir site bulabilirseniz bulun ordan ind
Şöyle anlatayım, Crackli oyun içinde herhangi bir virüs dosyası olduğunda, sen her bilgisayarı başlattığında aynı anda virüsüde çalıştırmış olursun ve bu yüzden bilgisayara binen yük aşırı artıyor ve eğer bilgisayarından temizlemessen yavaş yavaş ömründen yiyor ben o zamanlar bilgim yoktu sadece internetten herşey indirip oynardım şuan Bilişim üzerine okuyorum, geç cevap verdim fazla aktif değilim bu aralar. Özet geçmek gerekirse mesela ben bilgisayarıma crackli içinde virüs bulunan bir oyun indirdim bu virüs ben oyunu oynasamda oynamasamda arka planda çalışmaya ve bilgisayarı zorlamaya devam ediyor buda zamanla bilgisayarın yavaşlamasına yol açıyor ve son olarak bilgisayar kullanılamıyacak kadar kötü hale getiriyor, benim eski Pc zaten kötüydü birde zorlayınca sürkli olarak çökmeler meydana geliyordu bende format atmak ile uğraşmayıp kasayı attım benim halime düşmemek için internetteki her Dowload butonuna basmayın güvenilir site bulabilirseniz bulun ordan indirin.

Şöyle anlatayım, Crackli oyun içinde herhangi bir virüs dosyası olduğunda, sen her bilgisayarı başlattığında aynı anda virüsüde çalıştırmış olursun ve bu yüzden bilgisayara binen yük aşırı artıyor ve eğer bilgisayarından temizlemessen yavaş yavaş ömründen yiyor ben o zamanlar bilgim yoktu sadece internetten herşey indirip oynardım şuan Bilişim üzerine okuyorum, geç cevap verdim fazla aktif değilim bu aralar. Özet geçmek gerekirse mesela ben bilgisayarıma crackli içinde virüs bulunan bir oyun indirdim bu virüs ben oyunu oynasamda oynamasamda arka planda çalışmaya ve bilgisayarı zorlamaya devam ediyor buda zamanla bilgisayarın yavaşlamasına yol açıyor ve son olarak bilgisayar kullanılamıyacak kadar kötü hale getiriyor, benim eski Pc zaten kötüydü birde zorlayınca sürkli olarak çökmeler meydana geliyordu bende format atmak ile uğraşmayıp kasayı attım benim halime düşmemek için internetteki her Dowload butonuna basmayın güvenilir site bulabilirseniz bulun ordan indirin.0
Öncelikle söylediğim yanlış anlaşılmasın, dediğiniz gibi bende şu ana kadar hep güvenilir sitelerden indirdim herhangi bir sıkıntı yaşamadım, virüs çıktı ama herhangi bir performans sıkıntısı yaşamadım ve antivirüs programı ile halledip bilgisayardan kaldırdı, kaç defa taratmama rağmen bulmadı bir daha da. Güvenilir sitelerden indirdiğiniz sürece sıkıntı yok kısacası.

Geri
Yukarı