PC'de God of War oynamak

Milletin lafına bakma bence bende de 1660 Super var RPCS3 de bütün oyunları oynadım sıkıntı yok. Ayarları doğru yap yeter.
tonyrogers milletin lafına bakma bence bendede 1660 süper var rpcs3 de bütün oyunları oynadım sıkıntı yok.ayarları doğru yap yeter

Nasıl oynadığını anlatabilir misin,emülatör işlerinden hiç anlamıyorum da.
PCSX2 Kullanması kolay bi emulatör. Oyun dosyasını indirip klasörün içine attığınızda direkt arayüzde gözüküyor gamepadiniz varsa ve sisteminiz iyiyse ayarlarla da uğraşmanıza gerek yok.
Emülatör ile God of War 1-2-3 rahat oynanıyor. İlk ikisi kasma olmuyor. 3 30-60FPS arası oynayabiliyorum.
60 FPS nasıl oynadınız hocam oyun 30 FPS kilitli değil mi? Hem kilit açılsa bile sorun yaratmaz mı?

sadece bi you tube sitesi vercem gerçi bu oyunlar gow serisi için ama işe yarıyor en azından bende işe yaradı
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
burdakileri uygula bence dene bende işe yaradı ve 120 fsp aldım her oyunda
bu benim bahsettiğim 2 değil yanlız 3 rpcs3
PCSX2 Kullanması kolay bi emulatör. Oyun dosyasını indirip klasörün içine attığınızda direkt arayüzde gözüküyor gamepadiniz varsa ve sisteminiz iyiyse ayarlarla da uğraşmanıza gerek yok.

60 FPS nasıl oynadınız hocam oyun 30 FPS kilitli değil mi? Hem kilit açılsa bile sorun yaratmaz mı?
dediğim videoda gow serisinin her oyun farklı ayar ordan aynı ayarları dene.olmuyorsa rpcs3 ü sil kalıntı kalmasın bida yükle upload yap tekrar oyuna göre ayarları yap olur
sadece bi you tube sitesi vercem gerçi bu oyunlar gow serisi için ama işe yarıyor en azından bende işe yaradı
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

dediğim videoda gow serisinin her oyun farklı ayar ordan aynı ayarları dene.olmuyorsa rpcs3 ü sil kalıntı kalmasın bida yükle upload yap tekrar oyuna göre ayarları yap olur
burada ayar derken zor bişey değil ki sadece 3 4 ayar değiştiyon okadar.gerçi milletin keyfine kalmış tabiki istediği emülatörü kullanabilir sıkıntı yok hepsi açıyor

burada ayar derken zor bişey değil ki sadece 3 4 ayar değiştiyon okadar.gerçi milletin keyfine kalmış tabiki istediği emülatörü kullanabilir sıkıntı yok hepsi açıyor
tabiki rpcs3 deki çoğu oyun yok pcsx2 de.tavsiyem indir rpcs3 ü çıkar oyunların keyfini 3 4 ayarla
rpcs3 ile oynayabilirsiniz o kadar sıkıntı yapmayın yahu.olmuyorsa bazen sistem hatası oluyor.silin bida yükleyin update.pup dosyasını ps sitesinden indirin kurun oyun için fix yada pattchler varsa mutlaka kurun ki var.bir iki ayar tamam oyunların tadını çıkarın.:)
RYZEN 5 3600 GTX 1660 SUPER sistemim var sıkıntısız 60 ile 120 fps aldım oyunlarda

Son düzenleme:

Geri
Yukarı