PC'de her şey silindi

Red Kit

Hectopat
Herkese iyi akşamlar. Dün bilgisayarda CS oynadıktan sonra maç bitti ve oyundan çıkacakken sık sık olduğu gibi dondu. Bende acelemden dolayı kapatma tuşuna basılı tutarak kapattım. Bu sabah açtığımda oyun ve klasörler silinmiş. Hatta denetim masasına, bilgisayarıma, Chrome'a bile giremiyorum silinmiş ya da taşınmış olabilir diyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle geçmiş olsun. Dosyaların formatları değişmiş olabilir mi?
bi de depolama alanlarındaki veriler nasıl yok olmuş.

Anlayamadığim şeyler oluyor. Tarih ve saati geri alırken Chrome açıldı. Ancak uygulamadan girerken açılmıyor. Aynı şekilde diğer uygulamalarda öyle.

C:\kullanıcılar üzerinden (veya C:\Users) kendi kullanıcınızı girin ve bakın bakalım dosyalarınız ordamı, ordaysa virüs yemişsindir dosyalarını al ve format at.

Virüs yiyebileceğim bir eylem yapmadım açıkçası. Kullanıcılar kısmındada dosyalar yok sık kullanılanlar vs. var.
Denetim masasına girerken aldığım hata.
Öncelikle geçmiş olsun. Dosyaların formatları değişmiş olabilir mi?
bi de depolama alanlarındaki veriler nasıl yok olmuş.
Olabilir. Sanırım kapanırken verileri kaydedemedi. Harddiskle alakalı sanırım.
Denetim masası ve bilgisayarıma girerken aldığım hata.
1 gün geriye alın PC. Sorun çözülecektir.
Deniyorum dostum ancak olmuyor.

Dosya Ekleri

• IMG_20191029_190349.jpg
    IMG_20191029_190349.jpg
    803,1 KB · Görüntüleme: 45
Son düzenleme:
Dostum geçmiş olsun eğer ki dosya uzantıları atıyorum .exe ' den .nas falan olmuşşa nanay fidye virusu olabilir ya da regeditten bi dosya silinmiş olabilir.

Dostum geçmiş olsun eğer ki dosya uzantıları atıyorum .exe ' den .nas falan olmuşşa nanay fidye virusu olabilir ya da regeditten bi dosya silinmiş olabilir.
Hocam virüs olduğunu pek düşünmüyorum. Çünkü kapandıktan sonra olmuş bir mevzu regedit olayı olabilir.

Dostum o zaman internete windows 7 sistem geri yükleme d,ye bi yaz videolu anlatımlar vardır.
Umarım daha önceden sistem geri yükleme noktası oluşturmuşsundur.

Bide virüslerin uzunca bi süre kuluçkaya yattığını unutma dostum

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı