PC'de internet kapalıyken oyun oynamak mümkün mü?

Artex1551

Hectopat
Rica ediyorum korsana destek yok demeyin korsan oynayacağımdan değil bir daha söylüyorum tamamıyla merakımdan soruyorum. PC'nin interneti kesikken korsan oyun oynansa virüs etkisi devam eder mi? Sadece merakımdan soruyorum rica ediyorum korsana destek yok demeyin korsan oynayacağımdan değil bir daha söylüyorum tamamıyla merakımdan soruyorum.

Rica ediyorum korsana destek yok demeyin korsan oynayacağımdan değil bir daha söylüyorum tamamıyla merakımdan soruyorum. PC'nin interneti kesikken korsan oyun oynansa virüs etkisi devam eder mi? Sadece merakımdan soruyorum rica ediyorum korsana destek yok demeyin korsan oynayacağımdan değil bir daha söylüyorum tamamıyla merakımdan soruyorum.

Virüsün internetle ilgisi olduğunu düşünmüyorum. Sonuçta sisteminize yüklüyor ama oyunu oynayabilirsiniz

İnternet olmadan bilgisayarınıza erişim sağlayamazlar.

Virüsün amacına göre değişir. Eğer virüs veri sızıntısı yapıyorsa internet kapanirsa durur ama eğer sistemi çökertmek istiyorsa internetten etkilenmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı