Bilgisayar kapalıyken telefondan kontrol etmek mümkün mü?

Hocam alakası yok. Bazen uzak yerlere gidiyorum ve telefondaki oyunlar tatmin etmiyor. Bu yüzden bende böyle bir çözüm aramaya çalıştım.

Teşekkürler hocam bakacağım.

Hocam o programın adı nedir ve nasıl yapılır?

TeamWiewer linkten indirebilirsiniz telefondan bağlanacaksanız Google playde de aratın çıkar hocam.
Yardımcı olduysam çözüldü atabilir misiniz rica ediyorum

Şimdi arkadaşlar selamünaleyküm. Benim bir sorum olacaktı. Bilgisayarımı çalıştırmadan telefonla kontrol edebilir miyim acaba? Bunu merak ediyorum da.
Eğer modeminiz ve bilgisayarınız destekliyorsa uzaktan bilgisayarınıza WOL (Wake On LAN) paketi gönderip bilgisayarınızı açabilirsiniz, VNC Server ya da TeamViewer'ı da başlangıçta açılacak şekilde ayarlarsanız ve bu cihazı hatırla olacak şekilde seçerseniz uzaktan her seferinde şifre gerektirmeden bağlanabilirsiniz. Ben aktif olarak kullanıyorum fakat sadece dosya ve belgelere erişmek veya düzenlemek için çünkü internet kalitesi yeterince iyi olmadığı için oyun oynama veya 3B tasarım gibi faaliyetleri gerçekleştirmek pek mümkün olmuyor.

GeForce NOW alsın. Harcadığı elektriğe değmez.

Bilgisayarı var sadece uzaktan denemek istiyor telefondan GeForce NOW bilemiyorum para harcamak istemiyordur + hizmet sorunları var ekonomiyide göz önünde bulundurursak.
Laptop'lar bunun için üretilmedi mi zaten?

Ne yani bir yere gidiyor diye laptop mu alacak bilgisayarı satacak + bağlanacağnı sormuş laptop mu alayım veya napayım dememiş arkadaş.

Geri
Yukarı