PC'de internet yavaşladı

VPN açınca hızım normale dönüyor kablo ile ne alakası olabilir?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu Video sayesinde çok çözüm çıkmış bir de sen dene belki olur

Beklemekten başka çare yok o zaman dün destek talebimi oluşturmuştum zaten, teşekkür ederim.

Müşteri hizmetlerini aradım 15 dakika sonra açtılar, durumu anlattım fakat işe yaramadı bende teşekkür edip kapattım, eğer 1 hafta içinde düzelmezse ISS değiştireceğim. Geçtiğim günden beri doğru dürüst kullanamadım, sürekli kopma yaşıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu video sayesinde çok çözüm çıkmış bir de sen dene belki olur.

Alakası var mı bilmiyorum videodakileri yaptıktan 2 3 dakika sonra düzeldi. Yarım saattir bir sorun yok.

Müşteri hizmetlerini aradım 15 dakika sonra açtılar, durumu anlattım fakat işe yaramadı bende teşekkür edip kapattım, eğer 1 hafta içinde düzelmezse ISS değiştireceğim. Geçtiğim günden beri doğru dürüst kullanamadım, sürekli kopma yaşıyorum.
Ben vdsl altyapı olmasına rağmen ilk defa dün sorun yaşadım, diğerleri daha beter.

Modemi sıfırlamayı deneyebilirsin. Genelde bu tarz sorun yaşamam durumunda modemi sıfırlamak sorunumu çözüyor. Eğer çözülmez ise, kabloyu başka bir cihaza bağlayıp deneyin. Eğer ki aynı durum söz konusu ise kablo değişimi yapılabilir.

Geri
Yukarı