PC'de Mikrofon Çalışmıyor

WhiteWolf

Hectopat
Snopy SN-R1 kulaklığım var. CS:GO'da mikrofon basıyorum sesim gitmiyor. Telefon kulaklığını taktım yine olmuyor. Arka jak girişinden çıkarıp öndekine taktım fakat yine olmadı. Sorun sadece oyunlarda değil, internette sesli arama da yapamıyorum sesiniz algılanamadı diyor. Sanırsam PC'de bir sorun var, nasıl düzeltebilirim arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ses sürücüsünü güncelledim biosu da güncelledim fakat mikrofon hala çalışmıyor arka jakı takınca görmüyor önden takınca takıldı diyor ama sesleri algılamıyor.

Ses sürücüsünü güncelledim biosu da güncelledim fakat mikrofon hala çalışmıyor arka jakı takınca görmüyor önden takınca takıldı diyor ama sesleri algılamıyor.
Şuan telefondayım.Yanlış hatırlamıyorsam Sağ alttaki hoparlör simgesine gir.Ordan ses karıştırıcısı varsa gir.Hoparlör simgesine gir.Ordan düzeylere girip önpaneli felan bulup sesini aç

İkinci ihtimalde aynı yere gir hoparlör yerine mikrofona tıkla onun sesi varsa aç bas ayarını yap

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı