PC'de sağlam hikayeli oyun önerisi

Kadirkaa

Centipat
Daha fazla  
PC'de Death Stranding ve Horizon Zero Dawn'dan sonra bunlar gibi sağlam hikayeli ve sağlam grafikli oyun istiyorum.

Dediğiniz pek çok oyunu oynamış olabilirim haberiniz olsun :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Detroit Become Human.
Beyond Two Souls.
RDR2.
Horizon forbidden West.
Spec Ops The Line.
Heavy Rain.
Life is Strange.
The Last of Us Part 1
Uncharted 4
Disco Elysium.
Alan Wake 2

Alan Wake 2 için 1'i oynamam şart mı? 1 biraz eski olduğu için oynamak istemiyorum, direkt 2'yi oynasam olur mu?

Alan Wake 2 için 1'i oynamam şart mı? 1 biraz eski olduğu için oynamak istemiyorum, direkt 2'yi oynasam olur mu?
Bağlantılar var evet ama 1 inci oyun zaten çok karışık ve gereksiz uzun. İkinci oyunda farklı bir olay döngüsü farklı bir macera var. Yani çok birşey kaybetmessin birinci oyunun hikayesine videolar ile bakabilirsin.

Detroit Become Human.
Beyond Two Souls.
RDR2.
Horizon forbidden West.
Spec Ops The Line.
Heavy Rain.
Life is Strange.
The Last of Us Part 1
Uncharted 4
Disco Elysium.
Alan Wake 2

Disco Elysium tarzını sevmediğim için oynamıyorum.
Life is Strange hikayesini biliyorum o da beni çok çekmedi.
Diğerlerini de Spec Ops The Line dışında oynadım.

Grafikli güzel bir oyun istemişsin ama yine de çok takılmam diyorsan Telltale The Walking Dead serisine bakmanı öneririm.

1. oyunun Remastered versiyonunu oynayabilirsiniz hem mekanik hem grafik olarak gayet günümüzde oynanabilir durumda. Ekstra olarak hikayede boşlukları dolduracağınız The Signal ve The Writer DLC'leri de dahil remastered sürümünde.

Ben çıktığı yıl bitirmiştim ilk oyunu ama aradan uzun süre geçtiği için hikayeyi tazelemek adına 2. defa tekrar bitirdim hemen sonrasında 2. oyunu bitirdim. Bağlantıları var zaten ilk oyunun devamı direkt tavsiye ederim.

Bence 1'i de oynayın ben oynadım güzeldi keyif aldım.

1. oyunun Remastered versiyonunu oynayabilirsiniz hem mekanik hem grafik olarak gayet günümüzde oynanabilir durumda. Ekstra olarak hikayede boşlukları dolduracağınız The Signal ve The Writer DLC'leri de dahil remastered sürümünde.

Ben çıktığı yıl bitirmiştim ilk oyunu ama aradan uzun süre geçtiği için hikayeyi tazelemek adına 2. defa tekrar bitirdim hemen sonrasında 2. oyunu bitirdim. Bağlantıları var zaten ilk oyunun devamı direkt tavsiye ederim.
Bahsettiğiniz DLC'ler hikaye DLC'leri mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı