PC'de Silent Hill 2 Oynama

nonameaccount

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, konu doğru yerde mi bilmiyorum, hatam varsa affola. Sorum ise Silent Hill 2 PC'de oynanır mı ? Çok duyduğum en atmosferik korku oyunların biridir, denemek istiyorum. Nereden satın alabilirim ?

PC platformuna satın alabileceğiniz bir kaynak yok maalesef. Bir PlayStation 2 emülatörü yardımcı olacaktır size bilgisayarda oynayabilmek adına.

Uzun zamandır söyle sağlam bir PSX emülatorü de arıyordum, bunu da ekledim listeye. ROM'larla beraber PSX ve PS2 emülatörü biliyorsanız yardımcı olur musunuz ?

PlayStation 1 için ePSXe, PlayStation 2 için PCSX2 işinizi görecektir. Link paylaşımı yasak olabilir diye ROM indirilecek siteyi söylemedim ama rahatlıkla bulursunuz merak etmeyin. Son olarak iki emülatörde bazı ayarlamalar yapılması gerek, ayarlamaları internetten bulamazsanız açacağınız konu üzerinden yardımcı olmaya çalışırım. İyi oyunlar şimdiden.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı