PC'de Wi-Fi açılmıyor

Bilgisayarınızın marka modeline göre varlık gösteren bir program bu, diğer türlü her bilgisayara kurulan bir program hakkında bilgim yok.

burda bir yanlışlk var. wifi kartının bozulmuş olmadığını temmenni ederek, ilk önce bilgisayarın wifi kartını tanımasını sağlaman lazım.

aygıt yönetici menülerinin birinde 'donanım değişikliklerini' tara diye bir seçenek var, onu deneyebilirsiniz.

edit:

Aslında, wifi kartı klavyeden kapatılınca bazen, komple bilgisayardan sökülmüş gibi,yani senin durumun ortaya çıkıyor.

Diğer FN tuşları çalışıyor mu ?

Şuanda, wifi kartın anakartına bağlı değil durumundasın, basitçe.

Burada bir yanlışlk var. Wi-Fi kartının bozulmuş olmadığını temmenni ederek, ilk önce bilgisayarın Wi-Fi kartını tanımasını sağlaman lazım.

Aygıt yönetici menülerinin birinde 'donanım değişikliklerini' tara diye bir seçenek var, onu deneyebilirsiniz.

Yardımın için sağ ol ama yine olmadı. 😢
Muhtemelen sürücüsünde sorun var.
Ağ bağdaştırıcıları adı altındaki bütün sürücüleri kaldırıp ardından bilgisayarı yeniden başlatın.

Sürücüleri kaldırırsak sıkıntı çıkmaz değil mi?
Burada bir yanlışlk var. Wi-Fi kartının bozulmuş olmadığını temmenni ederek, ilk önce bilgisayarın Wi-Fi kartını tanımasını sağlaman lazım.

Aygıt yönetici menülerinin birinde 'donanım değişikliklerini' tara diye bir seçenek var, onu deneyebilirsiniz.

Edit:

Aslında, Wi-Fi kartı klavyeden kapatılınca bazen, komple bilgisayardan sökülmüş gibi, yani senin durumun ortaya çıkıyor.

Diğer FN tuşları çalışıyor mu?

Şu anda, Wi-Fi kartın anakartına bağlı değil durumundasın, basitçe.

Anladım FN tuşları çalışıyor Wi-Fi tuşunda da bir problem yok.
"Ayrıca donanım değişikliklerini tara" seçeneğine bastım ama bir değişiklik olmadı.

burda bir yanlışlk var. wifi kartının bozulmuş olmadığını temmenni ederek, ilk önce bilgisayarın wifi kartını tanımasını sağlaman lazım.

aygıt yönetici menülerinin birinde 'donanım değişikliklerini' tara diye bir seçenek var, onu deneyebilirsiniz.

edit:

Aslında, wifi kartı klavyeden kapatılınca bazen, komple bilgisayardan sökülmüş gibi,yani senin durumun ortaya çıkıyor.

Diğer FN tuşları çalışıyor mu ?

Şuanda, wifi kartın anakartına bağlı değil durumundasın, basitçe.

Diğer FN tuşlarım çalışıyor bir sıkıntı yok.

Ayrıca wifi kartımda sıkıntı olabiliceğini düşünüyorum çünkü bu olay olmadan önceki 1 hafta wifi bağlanmamaya başlamıştı bende bilgisayarımı kapatıp açınca düzeliyordu ondan sonra çıktı bu olay.
O zaman hakikaten Wi-Fi kartın bozulmuş olabilir, söküp tekrar takmayı deneyebilirsin.

Neyse yardımın için teşekkürler. Ben teknik destek almadan olmayacak bu iş.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı