PC'den ara sıra sürtünme sesi geliyor

oÖmerr

Decapat
Daha fazla  
PC'den ara sıra sürtünme sesi geliyor ancak baktığımda herhangi bir kablo fana sürtmüyor. Bu sesin sebebinin SSD'ya da PSU olabileceğini düşünüyorum. Doğru mudur?

Son düzenleyen: Moderatör:
PC'den ara sıra sürtünme sesi geliyor ancak baktığımda herhangi bir kablo fana sürtmüyor. Bu sesin sebebinin SSD'ya da PSU olabileceğini düşünüyorum. Doğru mudur?
Sistemde HDD yoksa PSUdur.
SSD ses çıkartmaz, içinden kablo falan yok.

Ekran kartı sorunsuz sistemde hem SSD hem HDD var.
O zaman kulak time.
Teker teker hepsini dinle :D.
Ekran kartı fanları da yapabilir dendiği gibi, parçada sorun olması gerekmez belki sadece fanlar bozulmuştur.
Yine de senden HD tune Pro raporu isteyeceğim, Error Scan kısmında Quick Scan butonunu kapatıp taratın.
Bir de health sekmesinin fotosunu.

Aşırı tozlanma bir zaman sonra kum gibi toplanıyor ve sürtünme sesi yapıyor. Toz sorunu varsa ona dikkat etmenizi öneririm. Ben de 1-2 gün kafaya takmıştım en baştan kasayı temizleyince anladım ki fanlardan geliyormuş.

Fanlar yapabilir. Benim fanın bir tarafı kırık. Çok fazla sürttüğü için.

Aşırı tozlanma bir zaman sonra kum gibi toplanıyor ve sürtünme sesi yapıyor. Toz sorunu varsa ona dikkat etmenizi öneririm. Ben de 1-2 gün kafaya takmıştım en baştan kasayı temizleyince anladım ki fanlardan geliyor.

Aşırı tozlanma bir zaman sonra kum gibi toplanıyor ve sürtünme sesi yapıyor. Toz sorunu varsa ona dikkat etmenizi öneririm. Ben de 1-2 gün kafaya takmıştım en baştan kasayı temizleyince anladım ki fanlardan geliyormuş.

PC dün kuruldu 0 yeni.
O zaman kulak time.
Teker teker hepsini dinle :D.
Ekran kartı fanları da yapabilir dendiği gibi, parçada sorun olması gerekmez belki sadece fanlar bozulmuştur.
Yine de senden HD Tune Pro raporu isteyeceğim, error scan kısmında quick scan butonunu kapatıp taratın.
Bir de health sekmesinin fotosunu.

Fanlar bozulamaz kontrol edip taktık ekran kartını ve çalışıyor fanlar PC dün kuruldu yeni.

Yeni konular

Geri
Yukarı