PC'den FIFA 22 oynamak için kol önerisi

@The G.O.A.T hayırdır neyi beğenmedin?​

F710 kendim de kullandım ve cidden aşırı kötü bir gamepad. Aşırı ağır tuşları çok sert ve bağlantı problemleri var. İkide bir kopuyor veya bağlanmıyor. Ben onu iade edip Pusat Pro aldım ve aşırı memnun kaldım. F710'dan 10 kat daha iyi. Ayrıca arkadaşın bütçesi var. En düşük bütçeli en kötü ürünü önermek saçma.
Ona bakılırsa Xbox tarzı mı yoksa PS tarzı bir kol mu onu da belirtmemiş siz direkt Xbox tarzı kol atmışsınız başkalarını eleştirirken kendinize de bakın boş yapmayın.

DualSense'de alabilirsiniz dedim mesajımda. Önce okumayı öğrenin.

F710 kendim de kullandım ve cidden aşırı kötü bir gamepad. Aşırı ağır tuşları çok sert ve bağlantı problemleri var. İkide bir kopuyor veya bağlanmıyor. Ben onu iade edip Pusat Pro aldım ve aşırı memnun kaldım. F710'dan 10 kat daha iyi. Ayrıca arkadaşın bütçesi var. En düşük bütçeli en kötü ürünü önermek saçma.
En düşük bütçeli ve en kötü ürün?? :D :D yazık

12 senelik bir Gamepad'den bahsediyoruz. Artık çağın çok gerisinde kaldı. Sebeplerimi de belirttim. Ondan başka bir gamepad kullanırsanız ne kadar kötü olduğunu görürsünüz.
12 senelik bir gamepad halen daha satılabiliyorsa bu ne kadar iyi olduğunun göstergesidir. Pusatın ne farkı var acaba? Aya roket mi fırlatıyorsunuz ikisi de aynı işlevi görüyor. Bağlantı kopması dediniz oyunu arkanız dönük oynuyorsunuz herhalde

Bilgisayardan FIFA 22 oynamak için kol arıyorum fakat bilgisayarımda Bluetooth yok. Bluetooth olmadan bilgisayara kablosuz bağlamak istiyorum bunu yapabilir miyim? Yapabilirsem nasıl yaparım? Yardımcı olabilir misiniz?
F710, F310, MSI Force GC30, Dualshock 4 ve son olarak da Xbox One S ve Series X Controller'i kullanmış birisi olarak söylüyorum :

Xbox dışında kalanlar; ergonomi, malzeme kalitesi, sağlamlık ve uyumluluk yönünden Xbox Controller'in yanına bile yaklaşamaz. Özellikle F710, F310 malzeme kalitesi ve ergonomi yönünden rezalettir, kesinlikle tavsiye etmiyorum.

FIFA 22'yi güncel olarak oynuyorum, bu bahsettiğim controller ile.

Dualshock PC'de uyumluluk sorunu çıkardığı için tavsiye etmiyorum.

1652049379391.png

Bütçem maksimum 1000-1500 TL arası.

O kadar bütçeniz varsa DualShock 4 alın. Logitech F710 almayın gerçekten çok kötü bende PC üzerinden FIFA 22 oynuyorum o kolu az kalsın kıracaktım artık paraya kıydım DualSense aldım şimdi bilgisayarda paşalar gibi FIFA 22 oynuyorum. Dediğim gibi o kadar bütçeniz varsa PlayStation kollarına yönelin. (dip not: Eğer Xbox kolu kullanırım alışığım kullanmaya diyorsanız onlara da yönelebilirsiniz. Ama dediğim gibi sakın F710 almayın.)

O kadar bütçeniz varsa DualShock 4 alın. Logitech F710 almayın gerçekten çok kötü bende PC üzerinden FIFA 22 oynuyorum o kolu az kalsın kıracaktım artık paraya kıydım DualSense aldım şimdi bilgisayarda paşalar gibi FIFA 22 oynuyorum. Dediğim gibi o kadar bütçeniz varsa PlayStation kollarına yönelin.
Arkadaş bu yorumu yine bize muhalif olmak için yazmış, zaten 1. Sayfada attığım yoruma da beğenmeme emojisi atmış. Çok bariz belli gerek yok böyle şeylere :D

Geri
Yukarı